Revolut Україна

Revolut – це Фінтех-проект, банк без відділень, всі операції проводяться додатку на смартфоні. Серед особливостей банку – відсутність комісії при обміні валют. Сервіс працює в декількох десятках країн, ним користується понад 8 млн чоловік. У 2018 році Revolut став «єдинорогом».

Revolut – глобальна фінансова суперкомп’ютер, запущений у Великобританії в 2015 році. Основними опціями після старту були грошові перекази і обмін. Сьогодні, користувачі можуть здійснювати десятки різноманітних операцій, від отримання фізичної карти, з метою переведення в готівку зароблених за кордоном коштів або зручного розрахунку за шопінг, до трейдингу. Що потрібно знати про Revolut з боку споживача з України? Цей швидко розвивається Фінтех-проект офісом якого є віддалені сервери. Основна частина операцій відбуваються онлайн за допомогою встановленого на смартфон програми, але є можливість випуску фізичної дебетової картки. Обміняти кошти в більш, ніж тридцяти п’яти валютах можна за міжбанківським курсом, а перевести і отримати зароблені гроші в деяких випадках вдасться навіть без комісії.

Огляд карт Revolut

Револют пропонує споживачам не тільки віртуальну, а й фізичну карту. Платіжна система: Mastercard або Visa, але вибрати її самостійно не вийде, оскільки це відбувається випадковим чином. Існує три категорії карт: стандарт (база), преміум і метал тарифи. У двох останніх, ви можете вибрати дизайн і колір карти, хоча платіжна система підтягнеться довільно.

Управляти картою можливо за допомогою телефону на базі Android або iPhone через додаток. Поповнити картку Revolut можна різними способами, але краще банківською картою, оскільки кошти зараховуються відразу і без зняття комісії. За допомогою карти можна виводити кошти, розраховуватися на Аmazon, eBay, aliexpress, здійснювати шопінг за кордоном, при цьому не втрачати на конвертації. Це зручно для мандрівників, адже можна платити з карти в локальній валюті, або знімати необхідну готівку.

Які країни підтримуються Revolut?

Платіжна система співпрацює з право на постійне проживання Європейської економічної зони, також з Австралією, Канадою, Японією, Сінгапуром, Швейцарією і США. У 2019 року було підписано угоди про вихід Revolut на український ринок, з подальшим випуском карт платіжної системи Visa, але зараз Україна потрапила до переліку країн з підвищеним ризиком, тому експансія переноситься на невизначений час. Однак, українці, які працюють на іноземних наймачів за трудовим договором, маючи робочу візу, можуть зареєструватися в додатку і приймати заробітної плати через Revolut.

Якщо немає подібного документа, але потрібно отримати зароблені кошти з США в Україну, які відправляються через Револют, це можна зробити, скориставшись послугами Monobankа. Як це виглядає на практиці? Відправник повинен мати право відкриття фін.счета в Штатах, а також відкрити рахунок в Revolut в євро (за замовчуванням він буде в доларах. Зі свого боку адресат перекладу відкриває гривневий рахунок і віртуальну єврову карту в Monobankе. Далі, відправник конвертує всередині програми потрібну суму , додає дані SEPA карти (в євро) monobank одержувача, після цього кошти зараховуються на строк до трьох днів. після чого, одержувач може їх обміняти всередині монобанк на грн і розраховуватися безготівково, або зняти гроші в банкоматі.

Для кого підходить платіжна система Revolut?

Для українців, які офіційно працюють на наймача, провідного бізнес на території однієї з країн, які співпрацюють з системою Револют. Також вона буде корисна підприємцям, які мають найманих працівників поза межами країни реєстрації бізнесу. Крім цього, стане в нагоді мандрівникам, які здійснюють покупки і розрахунок за кордоном. Revolut – система зручна не тільки для здійснення переказів або валютообмінних операцій, також вона допомагає планувати витрати, інвестувати, економити, працювати з криптовалюта.

У кого немає можливості скористатися додатком і перевагами Револют?  

В українців, які бажають встановити додаток з метою переведення коштів всередині країни або за кордон. Система не приймає платежі і відмовляється від клієнтів з українським громадянством. Відсутня можливість відкрити рахунок в гривні або будь-який інший валюті країн СНД.

Якими банківськими послугами може забезпечити Revolut?

Револют дозволяє виконати широкий спектр банківських операцій, але це не банк, швидше за глобальну фінансову комп’ютер. З його допомогою клієнти можуть вирішити такі завдання:

 • здійснювати онлайн-платежі з 3D Secure;
 • здійснювати миттєві перекази іншим абонентам Revolut безкоштовно;
 • планувати щомісячний бюджет для різних цілей і категорій;
 • використовувати «розумні» заощадження, тобто система автоматично округлює суму, яку клієнт реально витратив до планованої, а різницю зберігає. Цей залишок може зберігатися на окремому рахунку;
 • торгувати без комісії в межах певної клієнтом щомісячної суми;
 • інвестувати в біткойнов і Ефіріум, миттєво купуючи і продаючи валюту; 
 • використовувати пряме дебетування.

Тарифи та обмеження, які застосовуються до клієнтів Револют

З серпня сервіс скоротив ліміти для безкоштовного тарифу, щоб знизити витрати. Тепер користувачі можуть обміняти лише 1 000 фунтів (раніше було 5 000), це 12 000 в рік, на іншу валюту, щоб не платити комісію.

Перевищуючи новий ліміт, потрібно буде платити 0.5% на суму, понад 1 000 фунтів. Відсоток залишився колишнім. Що стосується преміальних і металевих тарифів, вони продовжують мати необмежені можливості обміну.

Револют заявили, що клієнти будуть бачити міжбанківські курси в робочі дні, але у вихідні курси будуть підніматися, що здорожить переклади. На основні валюти націнка буде підніматися від 0.5 до 1%. В той же час:

 • перекази всередині країни в межах однієї зони платежу в євро – безкоштовні;
 • щомісяця, перший платіж за кордон буде безкоштовним, після нього кожен наступний з оплатою в 50 пенсів;
 • якщо переказ відправляється в країну не в її валюті, передбачена додаткова комісія від трьох фунтів стерлінгів, в залежності від валюти і країни.

Платіжна система обіцяє завчасно сповіщати про зміни споживачів в письмовому вигляді.

Як поповнити Revolut в Україні?

Існує 3 способи поповнення рахунку Револют:

 • Банківським переказом (швидкий і безкоштовний).
 • Кредитної або дебетової картки.
 • Apple Pay.

Українці, які отримують гроші від іноземних роботодавців, і мають можливість відкрити аккаунт, можуть скористатися будь-яким із способів, але може бути додаткова комісія від локальних банків. Ті громадяни, які не мають підстав зареєструвати аккаунт, не можуть поповнити рахунок для себе, або перевести гроші за кордон, оскільки система не визнає клієнтів з України.

13 причин скористатися сервісом Revolut

 1. Фінансові операції в одному гаджеті.
 2. Обмін всередині системи за міжбанківським курсом, і відсутність комісії за операцію. Конвертацію можна зробити по 29-ти валют, серед яких також криптовалюта, канадські долари, біткоіни, мексиканські песо і інші більш рідкісні валюти.
 3. Платежі від однієї фізичної особи іншій.
 4. Гнучкі та ефективні банківські послуги.
 5. Швидкісний переказ коштів, як в рамках однієї держави, так і в будь-яку країну охоплення платіжного сервісу.
 6. Наявність віртуальної і фізичної мультивалютної карти з дебетових рахунком.
 7. Поповнити рахунок Револют вдасться в п’ятнадцяти валютах.
 8. Доступні платіжні системи як Mastercard, так і Visa.
 9. Оплата або переведення в готівку коштів на суму до 200 євро / місяць в іноземній валюті без комісії.
 10. Управління засобами за допомогою аналітики витрат.
 11. Щоденні знижки і кешбек
 12. Щоденні відсотки на суму заощаджень.
 13. Наявність групових рахунків.
 14. До аккаунту можна прив’язати до трьох фізичних карт і до п’яти віртуальних.

Які особливості Револют вимагають уваги?

 • Неможливі овердрафти.
 • Нові обмеження на стандартному тарифі обслуговування.
 • Обмеження щодо суми на рахунку в день.
 • Заморожування або закриття рахунків без повідомлення причини.
 • Додаткова комісія при конвертації гривні – 1%, оскільки це вважається неліквідна валюта.
 • Комісія за валютообмін у вихідні.
 • Бувають збої при виведенні грошей з скарбнички на основний рахунок.

Чи гарантує сервіс надійність і безпеку?

Системи захисту Revolut дозволяють стримувати шахрайські транзакції, можливість несанкціонованого списання або іншої операції на рівні менше 0,01%. Цей показник в 7 разів краще, ніж у більшості європейських банків. Кілька команд сервісу забезпечують безпеку клієнтів, захищаючи від фішингових атак. Захист з боку Револют:

 1. Розпізнавання по відбитку пальця.
 2. Налаштування функцій карти: на зняття готівки, торгівлю, розрахунок в мережі.
 3. Разові віртуальні картки для платежів.
 4. Система захисту Sherlock, яка реагує в режимі реального часу.
 5. 3D Secure – це для певних е-платежів, коли приходить повідомлення на смартфон від Revolut, з проханням увійти в обліковий запис і підтвердити намір оплатити платіж.

Питання-Відповіді

Яким чином гроші зараховуються на мій рахунок в Revolut? Чи надає платіжна система якісь реквізити?

Якщо Ви живете в Україні, маєте робочу візу і отримуєте гроші від роботодавця з ЄЕЗ або іншої країни, що підтримує систему Revolut, тоді, при встановленому додатку кошти приходять на ваш валютний рахунок. З реквізитів потрібен лише номер телефону. Щоб провести міжнародний банківський переказ необхідно повне ім’я одержувача, номер його рахунку (наприклад, IBAN) та ідентифікатор банку (наприклад, BIC / SWIFT, номер маршрутизації ACH або IFSC). У разі неможливості підключити аккаунт операція може проходити через монобанк, тоді потрібно надати SEPA єврової карти.Як я можу вивести гроші з Револют в мій банк або як взагалі отримати гроші?

Оптимальним способом є оформити карту Revolut, якій можна, як розраховуватися, так і знімати готівку.Чи можна виводити гроші на платіжну систему з Upworkі Аmazon, ін.?

Ні, безпосередньо з Upworkна revolut карту не вдасться вивести. Це стосується і інших глобальних майданчиків.

Підсумовуючи, зауважимо, Revolut показав себе з хорошого боку і, крім перекладів, дає можливість виконати ряд банківських операцій на високому рівні. Міжбанківський курс дозволяє отримувати вигідні умови конвертації. Для середньостатистичного клієнта досить базового тарифу обслуговування, який дозволяє здійснювати перекази без додаткових платежів. Крім цього, сервіс дозволяє торгувати на біржі, купувати і продавати біткоіни і іншу валюту, планувати витрати, збирати зекономлені кошти і робити групові платежі. Зі зміною ситуації в світі, система трохи посилила ліміти і підвищила комісії на операції у вихідні, але, в загальному, клієнти поки залишаються до неї лояльними. Однак, всіма перевагами Revolut українці не можуть скористатися, оскільки система не вийшла на ринок, як було заплановано.

4/5 - (2 votes)