Плюси та мінуси кредитів під 0%

Плюси та мінуси кредитів під 0%

  1. Більшість компаній, що пропонують перший кредит під 0% або під 0.01%, працюють без вихідних і приймають заявки в режимі 7/24. Навіть сервіс підтримки у деяких компаній доступний цілодобово.
  2. Всі онлайн сервіси кредитування надають можливість подати заявку швидко й комфортно – через інтернет. Необхідно пройти реєстрацію на сайті обраної компанії, самостійно додавши інформацію про себе.
  3. Отримати кредит з поганою кредитною історією від МФО набагато простіше, ніж у банку, тому є сенс подати заявку й спробувати. Навіть якщо раніше були проблеми з поверненням боргу, але ви з ними впорались, шанси позичити гроші на карту високі.
  4. Заявки на онлайн кредит отримують позитивну відповідь у 60%-80% випадків.

Мікрокредитні організації компенсують свої ризики великими процентними ставками. У випадку прострочення нараховують штрафи за прострочення, стандартні, або навіть підвищені відсотки.

На що ми радимо звернути увагу

Гроші онлайн можуть виручити вас, якщо терміново потрібно трохи позичити до зарплати, але ви маєте бути впевнені, що повернете борг вчасно.

Якщо ви збираєтесь позичати гроші і надалі, серйозно віднесіться до вибору кредитного провайдера:

  • Віддайте перевагу компанії, у якої краща репутація, та нижчі ставки на повторну позику.
  • Зверніть увагу, кредит під 0% видається на обмежений термін, у разі затримки, навіть на 1-2 дні, повертати борг доведеться з процентами.
  • Уважно прочитайте умови договору. У деяких випадках строк можна продовжити на 1-3 дні без комісії, але частіше за прострочення платежу нараховується пеня.
Ваша оцінка: