Підводні камні кредиту під 0% в МФО

Але варто розглянути більш уважно такі пропозиції перед тим, як оформити позику.

Такі компанії набивають собі клієнтську базу, шляхом встановлення нульової відсоткової ставки по кредиту. Зазвичай, безпроцентні позики видаються клієнтам, які вперше звертаються в МФО за мікрокредитом. В інших випадках, такі привабливі пропозиції зустрічаються рідко. В основному, такий займ передбачає той термін користування, який вигідний компанії-кредитору і ту суму грошей, яка передбачена умовами даної пропозиції.

МФО пропонують такі умови з надією на те, що позичальник до них буде повертатися знову і знову. І якщо не в перший раз, на ньому можна заробити, то другий і третій – уже напевно.

МІНУСИ ПОЗИКИ ПІД 0%

1. Обмежене коло осіб. Дана пропозиція, як говорилося вище, найчастіше діє для клієнтів компанії, які звертаються вперше за кредитом. Ще під 0% можна взяти кредит онлайн під час акцій, які також передюачають ряд умов. Решті ж громадянам, які бажають оформити на таких умовах кредит, дана опція буде недоступна.
2. Шахрайство. Чим вигідніші умови у кредитора, тим ретельніше варто перевіряти її документи, ліцензії, реєстрацію. Самі розумієте – «безкоштовний сир тільки в мишоловці» Перед оформленням позики ознайомтеся з документами, які повинні бути розміщені на сайті компанії. Це вимога закону.
3. Мінімальний термін і сума позики. Для мінімізації фінансових втрат, термін і сума позики зазвичай мінімальні при видачі безвідсоткового кредиту.
4. Низький відсоток схвалення. Насправді такий вид позики надається не кожному бажаючому. Навіть, якщо Ви звертаєтеся вперше в МФО або берете участь в акції. МФО не зацікавлене у втраті грошових коштів, тому ретельно перевіряє всі подані заявки. Наприклад, людям з поганою кредитною історією або без постійного джерела доходу, таку позику буде складно отримати.

Ваша оцінка: