Де взяти кредит на перекредитування

Взяти кредит просто, віддати – не завжди, тому при виникненні труднощів із виплатою можна скористатися послугою рефінансування мікропозик, по-іншому кредит на перекредитування, яка допомагає уникнути серйозних проблем неоплачених боргових зобов’язань. Якщо вавжко робити виплати по декільком кредитам і не можете вчасно закривати платежі, вам потрібна процедура перекредитування (рефінансування). З нею ви зможете виплатити усі старі кредити на 4-5 раз вигідніше.

Що таке перекредитування мікропозик?

Перекредитування або рефінансування кредитів – це послуга, завдяки якій ви можете оформити кредит для погашення сторонніх позик та оптимізувати всі ваші позикові зобов’язання на вигідних умовах. Зазвичай неважливо, на які цілі ви отримали свій займ, кредит на погашення мікрозаймів можна оформити при наявності будь-якого типу заборгованості. Клієнт отримує кредит готівкою на усунення попередніх кредитів та продовжує їх виплачувати як звичайний кредит – у певні проміжки часу однаковими сумами грошей. Відсоткова ставка при рефінансуванні встановлюється індивідуально та залежить від кількості кредитів клієнта, їх суми та кредитної історії.

Перед тим, як давати згоду на рефінансування мікрозаймів треба ретельно вивчити умови кредиту, який пропонує обрана організація і зрозуміти, чи вигідні вони для вашої ситуації.

Коли варто оформити перекредитування МФО?

Коли рефінансування принесе користь позичальнику:

 • Клієнт хоче зменшити переплату по кредитам;
 • Щомісячний платіж надто великий, що його виплачувати;
 • Великі затрати на пролонгацію;
 • Позичальник знайшов банк або МФО, яка пропонує кредит на більш вигідних умовах;
 • Клієнт має декілька позик у різних місцях з різним терміном погашення;
 • Терміново потрібні додаткові гроші, але не хочется збільшувати щомісячний платіж по кредитам.

Під рефінансуванням розуміється отримання кредиту, кошти якого буде спрямовано погашення зобов’язань за іншими позиках, оформленим раніше.

🟢 Сума позики:від 1000 до 100 000
🟢 Ставка на день:від 0,1% до 2%
🟢 Термін позики:від 7 до 364 днів
🟢 Вік отримання позики:з 18 років

До переваг рефінансування прострочених мікрозаймів відносяться:

 • вигідніші умови кредитування – низька ставка, тривалий термін чи зміна валюти;
 • об’єднання кількох кредитів на один;
 • проста та швидка процедура погашення;
 • зняття обтяження із заставного майна.

Головним недоліком рефінансування є необхідність оформлення пакета документів для отримання кредиту. Як додаткові мінуси – додаткові витрати у вигляді банківських комісій.

Банки висувають різні вимоги до кредитів, які позичальники хочуть рефінансувати. Часто термін погашення чинної позики повинен становити не менше 6 місяців, не повинно бути прострочення у виплатах, термін до закінчення виплат має бути більшим за 6-12 місяців і т.д. Для підтвердження даних необхідно надати паспорт

Що може позитивно вплинути на розгляд заявки:

 • Не тягніть з боргами. Якщо ви розумієте, що не в стані виплачувати кредит, терміново зверніться в банк для рефінансування. Навіть якщо ви прострочили платіж і вам потрібно перекредитування з поганою кредитною історією, раннє звернення до фінансової установи характеризує вас як чесного платника і збільшує ваші шанси на зміну умов.
 • Зберіть якомога більше документів, що підтверджують ваше матеріальне становище. Плюсом будуть: довідка про підвищення зарплати, довідка про спадок, володіння патентами на інтелектуальну власність, довідка про офіційне додаткове працевлаштування. Будь-який офіційний документ, що зможе показати вашу платоспроможність, буде у нагоді.
 • Володіння житловим майном збільшує шанси людини на перекредитування.
 • Xто може позичити гроші на великий термін для закриття мікрозаймів

  Якщо є велика заборгованість перед МФО рекомендуємо оформити рефінансування (перекридитування) —  це оформлення нового кредиту на погашення вже наявного. Рефінансування дозволяє позичальнику поліпшити кредит: отримати кращу відсоткову ставку, продовжити термін і зменшити щомісячну виплату.

 • Чи дадуть мені гроші на перекредитування мікрозаймів з поганою кредитною історією?

  Кожна МФО індивідуально приймає такі рішення.

4/5 - (1 vote)