Всі МФО України – повний список кредитів на карту онлайн

Список всіх МФО або мікрофінансових організацій України в 2022/2023р., кращі мікрофінансові організації України, всі мікропозики та топ рейтинг МФО. Перелік всіх кредитів у МФО Україна без відмови.

Що таке всі МФО України?

Мікрофінансові організації надають можливість кожному громадянину України оформити невеликий кредит онлайн на карту , який можна витратити на будь-які потреби. Вони видають кредит без довідок про доходи та поручителів. Швидкий кредит можуть отримати підприємці, пенсіонери, студенти та навіть безробітні.

Як вибрати МФО в Україні

На нашому сайті зібрані кредити онлайн зі всіх МФО в Україні, які офіційно працюють в Україні. Кожна з них внесена та зареєстровано у державному реєстрі МФО, веденням якого займається регулятор – Національний Банк України.

Вибрай мікрозайм в МФО по критеріям які влаштовують тебе. У списку представлені  всі мікрофінансові компанії України тому зробити вибір на користь конкретної кредитної компанії досить важко без уточнення потрібних параметрів. Основними критеріями для відбору найнадійніших мікрокредитних компаній слід вважати такі:

 • стаж роботи на ринку України;
 • присутність у державному реєстрі НБУ;
 • відгуки користувачів про мікрокредитну компанію, читайте на нашому сайті;
 • різні рейтинги, які також перебувають у вільному доступі на інтернет-ресурсі;
 • кількість та умови мікрофінансових послуг, що надаються компанією.

Комплексне вивчення визначених параметрів дозволяє відібрати найкращу організацію для подальшої роботи. Подайте заявку в мінімун 2-3 кредитні компанії, щоб отримати гроші на карту з 100% без відмови!

Заповнюйте заявку правильно! Не намагайтеся «прикрасити» заявку, вказуючи велику зарплату, чужий номер телефону чи інші недостовірні дані, це не працює! Більше того, отримавши відмову у видачі позики через недостовірні відомості, Ви можете сильно зіпсувати свою кредитну історію. Не можна отримати позику на чужу карту, це можна зробити лише на свою особисту! Це стосується і електронних гаманців, і рахунків.

Перед відправкою заявки на вашій карті має бути хоча 1 гривня, тому що МФО роблять запит на можливість їх списання, отримуючи тим самим інформацію про власника картки. Якщо грошей на карті немає, Ви отримаєте відмову. Або виберіть інший спосіб отримання грошей.

Мікропозика в МФО — це експрес-кредит, який дозволяє взяти в борг суму грошей на невеликий термін.

Таку послугу надають різні МФО, більшість з них пропонують отримати гроші, зарахувавши їх на карту, тому клієнтам навіть не доводиться виходити з дому.

Відмінність мікропозик від кредиту в банку

Основна відмінність мікропозик від банківського кредиту полягає в тому, що він береться на короткий термін, і для оформлення договору потрібно мінімальний пакет документів. Особливості швидкого кредиту в МФО, які відрізняють його від банківського — це:

 • Кредитна історія. Часто банки відмовляють у кредиті тим, у кого погана кредитна історія. Для мікропозик цей фактор не важливий. Наявність інших кредитів. Заборгованості в інших організаціях або банках не мають значення.
 • Мінімальний вік. Більшість МФО видають позику клієнтам у віці від 18 років, при цьому умови і розмір позики не залежать від віку.
 • Мікропозик береться на короткий термін. Невелика комісія робить пропозиції МФО вигідними тільки для короткострокових позик. Якщо потрібна велика сума в кредит на року, то краще звернутися в банк.
 • Умови та вимоги до мікропозик лояльні, тому ця послуга доступна всім. Найчастіше до неї звертаються, коли потрібні гроші в борг до зарплати, на лікування, непередбачені покупки.

Переваги МФО України

 • Відсотки. Клієнтам важливо отримати гроші під мінімальну ставку. Багато МФО дають усім новим клієнтам перший кредит під 0% без комісії та переплат. Головна вимога – погасити кредит вчасно.
 • Терміни. Мікропозика на невелику суму видається на короткий термін до 90 днів, у народі кажуть «гроші до зарплати». Перебитися міні-кредитом можна уникнувши нарахування високих відсотків та штрафів, якщо достроково погасити. Є й добрі новини, деякі організації запроваджують новий кредитний продукт: довгострокові кредити на картку від 3 днів до 1 року, що дозволяє погасити позику щомісячними платежами.
 • Комфорт та безпека. Оформити онлайн-заявку можна зі смартфона або комп’ютера, не виходячи з дому. Анкета заповнюється на офіційному сайті або через мобільний додаток, що вже безпечно для особистих даних та зашифровано спеціальними протоколами.
 • Мінімальний пакет документів. Кредит видають усім громадянам з 18 до 65 років, з паспортом та ІПН. Потрібен лише мобільний телефон та емейл, щоб пройти верифікацію та отримати договір на підпис.
 • Високий рівень схвалення. Шанси отримати автоматичну позику на картку будь-якого банку дорівнюють 100%, навіть із зіпсованою кредитною історією. Видача відбувається автоматично (роботом), тому дотримується повна анонімність без залучення поручителів та без дзвінків родичам, друзям.

Мінуси МФО:

 • Невеликий розмір позички: максимум 10 000 – 15 000 грн., рідко – 25 000 грн.
 • Мінімальний термін погашення: від 1 до 30 днів (крім тривалих позик).
 • Висока річна відсоткова ставка: у перерахунку на дні від 0,1 до 2%, що цілком прийнятно.
 • Великі штрафні санкції за несплату: не ведіться на пролонгацію (пролохація).
 • Якщо мова йде про МФО можуть бути запропоновані: реструктуризація, рефінансування боргу або можливість кредитних канікул.

FAQ Часті питання

Як отримати мікропозику? Для отримання кредиту онлайн в МФО необхідно подати заявку до мікрокредитної організації. Оформити заявку на отримання коштів можна:

 1. Прийшовши до офісу компанії. Для видачі позики необхідний паспорт громадянина України і номер мобільного телефону. 
 2. Онлайн через особистий кабінет на сайті мікрофінансової організації. Потрібно створити обліковий запис і подати запит на позику, вибравши зручний спосіб отримання грошей. Кошти перераховують на банківські картки, на електронні гаманці. В отриманні позики онлайн немає нічого складного. Це найзручніший і найпростіший спосіб подання заявки.

Як повернути позику? Способи внесення платежу слід уточнити у вибраної мікрофінансової компанії. Зазвичай доступні такі способи оплати:

 • через особистий кабінет на сайті МФО;
 • в офісі мікрокредитної фірми;
 • у відділенні банку за реквізитами;
 • через систему терміналів самообслуговування;
 • оплата з електронного гаманця;
 • у відділеннях Нової Пошти або абонентів мобільного звязку.

При внесенні платежу необхідно звернути увагу до терміни зарахування коштів. При переказі через банк чи пошту, гроші можуть надійти лише за кілька робочих днів.

Законодавство України

Закони, що регулюють діяльність МФО: