Кредит онлайн на карту 50000 грн

Терміново потрібні гроші? Отримайте кредит на суму до 50 000 грн без застави, поручительства, довідки про доходи та навіть з поганою КІ. Credit Online 24 допоможе підібрати найчесніші МФО.

Коли скрутне фінансове становище не дозволяє вільно жити та робити покупки, на допомогу прийде кредит на 50 000 грн. Цю послугу можна отримати як в банках, так і в МФО та часних кредитних компаніях. Останні, на відміну від банків, готові запропонувати швидкий та вигідний кредит без довідки про доходи, застави або поручителя. 

Умови кредиту на 50000 гривень

Умови кредитування на 50000 грн в МФО та кредитних організаціях прості і зрозумілі кожному. Такі компанії не виставляють прихованих відсотків та платежів. Кредитування зазвичай відбувається під фіксовану відсоткову ставку до 2%. Так, це більше, ніж в банку, але і кредит клієнт може отримати без зайвих турбот. Відсоток відмов на кредити в МФО та кредитних організаціях мінімальний. Зазвичай 90 клієнтів із 100 отримують свою позику. 

Термін кредитування різниться в залежності від компанії. В середньому такий кредит можна отримати на 2-3 місяці, але деякі організації надають позику на 50 тисяч гривень на термін до двох років. 

Виплати за кредитом повинні бути регулярними. Часто система самостійно виставляє клієнту дату виплат, але в деяких компаніях клієнт обирає її особисто. 

Вимоги до позичальника 

Лояльні умови на кредит – це не тільки гнучкі параметри виплат, а ще і вимоги до клієнта. Кредитні організації та МФО вимагають від позичальника мінімальний пакет документів:

 • паспорт громадянина України;
 • ІПН;
 • особиста карта будь-якого українського банку;
 • номер телефона та електронна пошта.

В анкеті клієнт може вказати дані про роботодавця та залишити контактний номер роботи. Компанії рідко дзвонять на роботу, але при таких умовах шанси на отримання кредиту стануть ще вище.

Якщо ви не маєте роботи, але маєте інший стабільний дохід (песнію, стипендію, інші державні виплати), його теж краще вказати.

Процедура оформлення кредиту

Більшість компаній просять вас зареєструвати особистий кабінет перед тим, як заповнити заявку. Особистий кабінет призначений для оформлення позики онлайн, продовження терміну користування грошима, а також внесення платежів по кредиту. В акаунті також розміщується детальна інформація про позику.

Для реєстрації власного особистого кабінету потрібно приблизно 2 хвилини часу. Вам доведеться заповнити таку базову інформацію про себе:

 • ПІБ;
 • стать;
 • дата народження;
 • ІПН;
 • номер мобільного телефону;
 • електронна адреса.

Також потрібно ознайомитися з відповідними документами і дати згоду на обробку персональних даних, підтвердивши згоду у спеціальному вікні.

Саме ж формлення кредиту на 50000 грн онлайн складається з декількох етапів.

 1. Вхід в особистий кабінет. Ввійдіть в особистий кабінет та ознайомтесь з його функціоналом.
 2. Вибір параметрів кредитування. За допомогою онлайн-калькулятора підрахуйте суму та термін кредитування. Якщо вас влаштовують умови та кінцева сума до виплати, можна продовжувати процедуру.
 3. Верифікація карти. Перевірка карти проводиться для того, щоб виключити її використання шахраями, і відбувається методом тимчасового блокування випадкової суми до 1 гривні. Вказавши заблоковану суму, клієнт підтверджує, що є власником активної карти.
 4. Заповнення анкети на кредитування. Увійдіть в особистий кабінет, натисніть на кнопку оформлення кредиту та заповніть анкету. В ній містяться більш детальні питання, ніж в реєстрації особистого кабінету. Бажано заповнювати всі поля, навіть необов’язкові. Відповідайте на питання в анкеті чесно та перевіряйте текст на наявність помилок. Вони можуть стати причиною відмови в кредитуванні.
 5. Прийняття рішення. Заявка розглядається від 5 до 15 хвилин. Результат повідомляється в телефонному режимі або ж в СМС-повідомленні. Також дізнатися статус заявки можна в особистому кабінеті. 
 6. Укладання договору. Підписавши електронний договір, позичальник отримує гроші в основному через 5-10 хвилин. Точний час надходження грошей залежить від банку, послугами якого ви користуєтесь.

При першому зверненні клієнт отримує позику через 20-30 хвилин, при наступних – через 10 хвилин. Звернувшись до відділення компанії з необхідними документами, позичальник може отримати кредит готівкою.

Що робити при відмові

Кредит на 50000 грн отримують близько 90% клієнтів. Заявка може бути відхилена з наступних причин:

 • позичальник не відповідає вимогам МФО;
 • дуже низький кредитний рейтинг клієнта;
 • невірні або неповні відомості про позичальника.

Збільшити шанси на отримання кредиту можна, виправивши помилки в анкеті або доповши інформацію про себе.

Погашення боргу

Повернути гроші можна так само легко, як і взяти їх. Ось основні методи виплати кредиту:

 • оплата через особистий кабінет за допомогою карти, прикріпленої до нього;
 • готівкою у відділенні, якщо компанія їх має;
 • банківським переказом через касу;
 • за допомогою терміналів самообслуговування.

При погашенні частини позики відсотки будуть нараховуватися на залишок суми. При достроковій виплаті потрібно повернути відсотки, нараховані за фактичну кількість днів користування засобами. 

FAQ

Як швидко можна отримати кредит на 50000 грн?

Перший кредит в МФО або кредитній організації на 50000 гривень можна отримати за 25-30 хвилин, другий і наступні – за 5-10 хвилин.

Чи можна отримати кредит на 50 тисяч без застави?

Так, кредитні організаці не вимагають від позичальника заставу або поручительство. Всі ризики окупаються відсотковою ставкою за кредитом.

Коли можна отримати кредит на 50 тисяч гривень?

Більшість компаній надають свої послуги в режимі 24/7 без свят та вихідних. Клієнт може звернутись за позикою у той час, коли зручно саме йому.