Кредитний донор: що він дає позичальникові?

Більшість думає, що взяти позику – легке завдання, що не вимагає особливих витрат часу і нервів. Насправді це не так. Важко запозичити у банку кредит без прописки , стабільного доходу і коли зіпсована фінансова репутація. Часто в умовах гострої фінансової необхідності взяти позики буває важко. По ряду причин банкіри відмовляють в послузі, і починаються пошуки альтернативи.

Сторінки в інтернеті переповнені інформацією про всілякі альтернативні способи кредитування, але чи всі вони законні і за прийнятною вартістю? Адже кожен, хто пропонує таку послугу, запитує чималу винагороду. Немає такої ситуації, вихід з якої не можна було знайти. Кредитний донор стане відмінним рішенням.

Що таке кредитний донор

Донор – особа, яка бере на себе всі зобов’язання по оформленню позички. Він займається збором необхідної документації, подає відповідну заяву, в загальному, повністю звільняє вас від паперової тяганини. У договорі він виступає позичальником, його підпис і дані всюди фігурують. Ось тільки гроші дістаються замовнику. Послуга це платна, ціна залежить від певних чинників. Як правило, за допомогу потрібно буде дати від 5 до 35% від кредиту. Якщо мова йде про невеликі суми, відповідно і плата буде більш прийнятна.

Отримати кредит через кредитного донора – не надто дешеве захід. Тому дозволити собі платити великі суми можуть тільки ті, хто реально потребує грошей. Однак ніхто й не приховує, скільки коштує послуга. Плюсом є той факт, що оплатити винагороду потрібно одноразово.

Якщо терміново потрібен позику, багато часу на пошуки підставної особи не знадобиться. Процес оформлення нескладний. Потребує засобах людина, яка не має можливості самостійно взяти позику, знаходить організацію, яка надає послугу. Серед величезного числа претендентів консультанти знаходять потрібного кандидата, у якого чиста кредитна історія і є належні документи.

Кредитне донорство – прибуткова бізнес-схема. Виконавець одержує відсоток від укладання угоди і знімає з себе зобов’язання по виплаті. Він нічим не ризикує і має право кредитуватися відразу в декількох фінансових організаціях. Якщо замовник не вносить належні платежі – особа, що уклала угоду вправі звернутися до суду.

Розрахунок за допомогу відбувається після підписання угоди, вам не потрібно платити наперед. Якщо посередники вимагають передоплату – це шахраї, припиніть з ними будь-які переговори.

Cхема повернення

Тут є цікаві моменти. Банківський договір не передбачає передачу зобов’язань потенційного користувача. Це закономірне бажання себе убезпечити. Адже якщо платник, який не має офіційного ставлення до угоди, перестане виплачувати борг, банк зазнає збитків. Але практично у всіх договорах є опції, які дозволяють передавати вимоги іншим учасникам банківської діяльності. Це і застосовується компаніями. Клієнт повертає позика не номінальному позичальнику, а банку.

До того ж позичальник пише розписку. Багато людей, що надають свою допомогу в кредитуванні, страхують кредити. Вартість страховки вже включена в плату. Зазвичай страховий платіж не перевищує 20% від чистого донорського доходу. Краще витратитися на страхування, ніж потім мати проблеми з недобросовісними боржниками. 

Кредитний донор: де знайти

В Україні подібні послуги надає безліч фірм. Щоб перевірити їх благонадійність і досвід – досить приділити деякий час на вивчення інформації в інтернеті. Ви знайдете багато клієнтських відгуків і корисних посилань. Одеса, Київ, Харків – неважливо з якого ви міста. Донорство затребувано всюди, так що як знайти потрібну людину – взагалі не проблема.

Якщо поритися на інтернет-сторінках, прописавши попередньо «мені треба допомога в оформленні позики», можна знайти багато цікавого. Крім ознайомлювальних статей ви знайдете форуми і сайти, де люди, які стикалися з подібним, пишуть свої враження досвід.

Як про будь-якому товарі тут присутні як негативні, так і позитивні відповіді. Однак пам’ятайте, що задоволені клієнти рідко пишуть свою думку. Тих, хто несхвально відгукується про донорство, більше. Але це не означає, що послуга неефективна. Бувають випадки, коли через провини замовника (не виконував всі умови угоди і т.д.) виникають неприємні ситуації. Але про це ніхто не знає. Тому повністю довіряти відгукам не рекомендується.

А не брехня все це

Кредитний донор без передоплати – популярний і потрібний вид посередництва і, як показує практика, дуже затребуваний. Протягом багатьох років громадяни користуються послугами спеціалізованих агентств, які допомагають і банк вибрати, і подати заявку, і займаються оформленням. Якби більшість з них були шахраями – їх просто не існувало б в такій кількості, винних покарали б і запроторили за грати.

Остерігатися шахраїв все ж потрібно. З огляду на те, що донорство зараз процвітає, можна наштовхнутися на зловмисників. Якщо вас щось насторожує – краще перестрахуватися і вибрати іншого виконавця. Вивчайте інформаційні та статистичні дані, питайте у друзів і знайомих. Ясна річ, коли терміново потрібна певна сума – часу немає на роздуми. Однак головною умовою все ж залишається пильність і обережність.

Методика донорства завжди спрацьовує?

Компанії можуть дати як відмова, так і позитивну відповідь. Іноді доводиться відмовлятися від замовлень, на це є ряд причин. У замовника відсутня постійна робота і дохід відповідно. Немає додаткових джерел прибутку. Клієнт без прописки або тимчасової реєстрації. Підроблені документи і довідки. 

Організації, що надають допомогу в отриманні позики, зацікавлені в чесності і платоспроможності позичальника. Крім того, вивчивши клієнтські дані, донор сам може відмовити в послузі. Щоб дізнатися деталі посередницьких позик, можна заповнити заявку на сайті однієї з компаній, з вами обов’язково зв’яжуться. Скориставшись онлайн калькулятором можна попередньо підрахувати всі майбутні витрати.

3.3/5 - (3 votes)