Гроші в борг на місяць

Знайома ситуація, коли терміново потрібні гроші до зарплати. Банки в Україні та і світі не видають швидких споживчих кредитів на короткий термін, а поновлюваний ліміт (кредитна карта) сьогодні є далеко не у кожного. Не варто впадати у відчай: існує простий перевірений спосіб швидко отримати потрібну суму, буквально не залишаючи власного будинку. Цю можливість пропонують десятки мікрокредитних компаній, що надають українцям швидкі онлайн-позики на місяць.

[table “24” not found /]

Вимоги до одержувачів онлайн-позик

Більшість українських МФО, які надають гроші в борг на місяць, висувають мінімальні вимоги. Для швидкого отримання онлайн-позики на картку, досить відповідати перерахованим умовам.

  • Наявність паспорта (українська прописка), ІПН.
  • Вік від 18-21 років (в залежності від вимог конкретної МФК).
  • Наявність мобільного телефону.
  • Картка, випущена будь-яким банком України.

Іноді для отримання мікропозики на 25-30 діб можуть знадобитися номери телефонів двох-трьох контактних осіб, здатних підтвердити, що вони дійсно знають вас. А ось ідеальна кредитна історія, високий рейтинг — аж ніяк не обов’язкові умови. Багато мікрофінансових організацій готові видати кредит на місяць навіть тим позичальникам, які мали прострочення в банках. Не знадобляться для отримання мінізайма також поручителі або якесь заставне майно.

Умови оформлення онлайн-позики

Максимальна сума, яку МФО готова надати на місяць, залежить в першу чергу від обраного кредитного сервісу. У деяких випадках це пару тисяч гривень, іноді — до 20-30 тисяч. Майте на увазі, що дисципліновані постійні клієнти, які вже успішно зверталися в компанію, зазвичай можуть розраховувати на більш солідну суму. Відрізняються також і мінімальні суми: якщо в одній МФК можна взяти в борг навіть 100 гривень, то для іншої ця цифра складе не менше 400-500. Процентні ставки по мікрокредитах в МФО також істотно різняться.

Терміни оформлення споживчих кредитів в МФК вигідно відрізняються від банківського кредитування. Якщо в першому випадку вам доведеться витратити як мінімум кілька годин (а то і кілька днів, враховуючи, що в банк потрібно надати велику кількість довідок), то в онлайн-сервісах на всю процедуру йде не більше 15-20 хвилин. Швидкі мікропозики оформляються в онлайн-режимі через інтернет, і значить, вам не доведеться нікуди їхати. Ще одна незаперечна перевага — відсутність необхідності збирати численні документи і довідки з місця роботи. Єдині документи, які будуть потрібні для того, щоб оформити позику на місяць — ваш паспорт з відміткою про реєстрацію в будь-якому регіоні України, а також ідентифікаційний код.

Як МФО розраховують відсотки по мікрокредитах

Мікрофінансові організації в Україні розраховують процентну ставку щодня (на відміну від банків, які практикують місячний розрахунок). В середньому така цифра для МФО становить 1-3% в день, причому, величина ставки залежить від дуже багатьох чинників: виду позики, терміну кредитування, розміру виданої суми, участі позичальника в програмі лояльності. Пам’ятайте: ви маєте законне право заощадити на сплаті відсотків по мікропозиках, якщо закриєте кредитний договір достроково. При достроковому погашенні на вас не будуть поширюватися будь-які перерахунки, комісії, штрафні санкції. Багато МФО пропонують клієнтам промокоди і регулярно проводять рекламні промо-акції, що дозволяють позичальникові істотно заощадити на відсотках, знизивши ставку. Крім того, в деяких кредитних продуктах ставка автоматично знижується після 4-5 пролонгації.

Для прикладу. Ви плануєте взяти у мікрофінансової компанії гроші в борг на місяць в сумі 1000 гривень. Щоденна процентна ставка, зазначена в договорі — 10 гривень. Відповідно, через 30 днів користування позикою вам доведеться повернути 1300 гривень, з яких 1000 становить тіло кредиту, 300 — нараховані за місяць відсотки.

Способи отримання

Абсолютно всі українські МФО готові перевести мікропозику на вашу банківську картку безпосередньо після прийняття позитивного рішення по онлайн-заявці (зазвичай транзакція займає 3-5 хвилин). Крім цього, ряд організацій пропонують альтернативні способи зарахування кредитних коштів. Наприклад, це може бути отримання готівки в офісі або відділенні компанії, переказ через «Нову Пошту», банківський переказ на ваш рахунок.

Як погасити борг

  1. В особистому кабінеті на сайті МФО.
  2. Прямим платежем (онлайн-переказом) з карти.
  3. В одному з мережевих платіжних терміналів.
  4. Автоплатіж.
  5. Готівкою, відвідавши відділення МФО.
  6. Банківським переказом.

Чому важливо вчасно повертати онлайн-кредити

Пам’ятайте: позичальникам, які з яких-небудь причин не погашають кредит, загрожує серйозне погіршення кредитної історії. МФК також штрафують безвідповідальних клієнтів, нараховуючи пені (часто буквально з першого дня прострочення). Тривала несплата і спроби сховатися від фінансової компанії загрожують спілкуванням з колекторами.

Пролонгація кредитного договору

Цю можливість пропонують практично всі мікрокредітні організації. Оформивши послугу пролонгації (зазвичай безкоштовно) і просто сплативши фактично нараховані відсотки, ви зможете швидко продовжити термін дії кредитного договору на 10-30 днів.