Онлайн кредит на карту

Онлайн позика на карту – це швидкий, ефективний та зручний спосіб впоратися з фінансовими труднощами. Компанія Finbert видає невеликі позики терміном до 30 днів. Вам достатньо вибрати відповідний продукт кредитування, потрібну суму та період кредитування, оформити заявку та скористатися грошима на свої потреби.

Чим кредити на картку вигідно відрізняються від банківських?

Банки та МФО працюють у різних сегментах фінансових послуг, і між ними більше відмінностей, ніж подібності. Так, кредити на картку через інтернет у мікрофінансових організаціях:

 • швидкі. Заповнення анкети, подання та обробка заявки, верифікація картки та надходження грошей на рахунок відбувається в автоматичному режимі. Більшість операцій виконує роботизована скоринг-програма.
 • доступні. Finbert пред’являє лише дві основні вимоги позичальникам: повноліття та українське громадянство.
 • зручні. Кредит на картку онлайн видають у будь-якій точці країни через телефон чи комп’ютер.
 • чесні. У принципах Finbert будувати відносини із позичальниками на довірі. Вкажіть скільки хочете взяти в кредит онлайн і вбудований на головній сторінці сайту кредитний калькулятор покаже скільки і коли потрібно повернути.

Співробітники Finbert готові проконсультувати діючих та потенційних позичальників цілодобово. Якщо у вас є питання про позики, зв’яжіться з нашим менеджером.

Кому та на яких умовах доступні кредити?

Взяти в кредит швидко гроші на карту може кожен повнолітній громадянин України. Потрібно мати паспорт старого зразка або нову ID-карту, ідентифікаційний номер, банківську карту (це єдиний спосіб отримання грошей), номер телефону. Дані потрібно ввести при заповненні заявки. Що стосується умов, вони досить привабливі:

 • мінімальна та максимальна сума позики – 1000-15000 гривень;
 • період кредитування – 10-30 календарних днів;
 • час розгляду онлайн-заявки – 15 хвилин для нових клієнтів та 5-10 хв. для постійних;
 • географія обслуговування – вся Україна, крім Криму та зони АТО;
 • можливість дострокового погашення – є.

Метою отримання грошей МФО не цікавиться. Ви можете оформити швидкий кредит для купівлі техніки, оплати комунальних послуг та інших кредитів, подорожі, придбання ліків, ремонту, тощо.

Процедура оформлення мікропозики

Для отримання грошей не виходячи з дому потрібен доступ до інтернету та пристрою (смартфон, планшет, ПК). Перейдіть на форму калькулятора на сторінці і виконуйте послідовні кроки:

 1. Вкажіть у калькуляторі суму та термін кредитування. Порада. Якщо звертаєтеся до Finbert вперше, краще почати з невеликої позики. Надалі вам швидко схвалюватимуть більші суми.
 2. Клікніть на кнопку «Отримати кредит» та перейдіть до оформлення заявки.
 3. На першому етапі вкажіть особисті дані. Це ПІБ, телефонний номер, дані про місце роботи та проживання.
 4. Введіть дані паспорта, прикріпіть фотографію з документом у руках. Не бійтеся надсилати цю інформацію. Паспортні дані захищені системою шифрування та не передаються третім особам.
 5. Введіть відомості про зайнятість та доходи. Вказуйте достовірну інформацію, оскільки помилкова викличе підозри інспектора і знижує шанси на отримання коштів.
 6. Прикріпіть банківську картку. Використовуйте дійсну картку з невеликою сумою на балансі, щоб можна було пройти верифікацію.

Тепер надішліть заявку. Залишається дочекатися відповіді від співробітника МФО. У разі схвалення вивчіть договір та підпишіть його кодом із смс. Таким чином можна швидко взяти кредит на карту.

Способи погашення позики

Погасити кредит онлайн ще простіше, ніж оформити. Скористайтеся одним із доступних способів:

 • картою в особистому кабінеті на сайті фінансової організації;
 • у касі банку з реквізитів МФО та вашими даними;
 • у терміналі ПриватБанку.

Зверніть увагу, що при оплаті через касу гроші можуть бути в дорозі до 3-х робочих днів. Такий спосіб не варто використати, якщо термін кредитування закінчується найближчим часом. Ви ризикуєте вийти в прострочення та отримати штраф.

Продовження мікропозики

У МФО доступна послуга пролонгації. Якщо ви не встигаєте повернути мікрокредит вчасно, краще скористатися продовженням та виключити прострочення. Умови пролонгації стандартні: ви оплачуєте нараховані відсотки, і продовжуєте користуватися позикою вказаний період (не більше ніж спочатку оформлений термін). Виконати оплату можна в особистому кабінеті, терміналі ПриватБанку або через касу. Краще оформляти пролонгацію на сайті, оскільки у такому разі гроші зараховуються миттєво. Кількість продовжень не обмежена.

Чому краще звертатися до Finbert?

Finbert, робить отримання позики максимально простою, при цьому дотримуючись основного принципу – допомога повинна прийти миттєво, як тільки вона знадобилася. Finbert не дзвонить близьким або на роботу і гарантує захист персональних даних. Що стосується конкретних переваг організації, у Finbert:

 • лояльні умови для клієнтів. Від вас не вимагають багато документів, підтвердження доходу та бюрократичних складнощів. Кредити оформлюють швидко та на вигідних умовах;
 • співпраця прозора. Кожен пункт прописується у договорі. Ви можете (і ми рекомендуємо так робити) вивчити умови по кредиту до того, як візьмете на себе фінансові зобов’язання;
 • компанія працює цілодобово. При повторному зверненні можна оформити заявку вночі або у святкові дні. Кредит на картку надійде миттєво.

Finbert – одна з найкращих пропозицій на ринку. У компанії готові допомогти всім, хто хоче взяти невелику суму для вирішення фінансових проблем.

4.3/5 - (3 votes)