Eazycash – новий, сучасний і простий онлайн-сервіс

Ізікеш — простий та зручний сервіс онлайн кредитування,
створений для того, щоб ви змогли отримати гроші в найпотрібніший
момент.

  • Кредит онлайн на будь-які цілі;
  • Достатньо паспорта та ІПН-коду;
  • Програма лояльності;
  • Можливість пролонгації;
  • До 5 000 грн. при першому зверненні.

EASY CASH – новий, сучасний і простий онлайн-сервіс, за допомогою якого можна отримати кредит на банківську карту України цілодобово і без вихідних.

Конкурентні переваги і особливості:

• швидке надання кредитів на прозорих і чесних умовах – якщо ви вчасно і в повному обсязі здійсните оплату зобов’язань по кредиту, ніяких інших платежів у вас не виникне;
• рішення про надання кредиту за такими кредитами приймаються системою автоматично протягом декількох хвилин;
• можливість здійснити оплату заборгованості достроково, заплативши відсотки за кредит тільки за ту кількість днів, протягом яких ви фактично користувалися кредитом, без будь-яких комісій за дострокову оплату кредиту.

[table “24” not found /]

Як взяти онлайн кредит на карту в Україні?

Eazycash надає можливість взяти кредит на карту онлайн. Досить на сайті вибрати суму і термін, зареєструватися і заповнити анкету, обов’язково надавши дані: номер телефону, паспорт, код, номер картки будь-якого банку України, електронну пошту. Після подачі анкети наша система повідомить Вас про схвалення, після чого потрібно ознайомитися з умовами кредитного договору та підписати його. Все максимально просто і швидко!

Плюси і мінуси онлайн кредиту на карту

Послугами мікрофінансових компаній користуються більшість громадян України. Як і будь-яка процедура або діяльність, отримання позики має свої переваги. Серед них відзначимо наступні:

• Лояльність

Готовність прийти на допомогу в форматі 24/7. Ми цінуємо наших клієнтів, тому компанія застосовує індивідуальний підхід до своїх клієнтів і надає систему знижок і збільшення суми кредиту для постійних клієнтів. Кожна пролонгація зменшує початкову ставку кредиту на 0,01%.

З нами вигідно працювати

Клієнти завжди можуть розраховувати на умови, які допоможуть заощадити. Адже ми надаємо знижки по промокодам до 50%. Але і це ще не все, за допомогою мікрокредитів можна підвищити кредитний рейтинг за короткий час, головна вимога – своєчасне погашення боргів.

• Кредитна допомога миттєво

Оформлення онлайн кредиту на карту займе не більше 15 хвилин. Якщо виникають затримки в процесі заведення заявки, Ви завжди можете зв’язатися з нашими кваліфікованими фахівцями, які максимально швидко дадуть відповідь на всі Ваші запитання.

• Фінансові послуги на законних підставах

Eazycash працює виключно в рамках законодавства України, гарантуємо захист і конфіденційність надання персональних даних клієнта.

• Прозорі умови

У наших умовах немає додаткових страховок, прихованих платежів та додаткових комісій. У кредитному договорі вказана сума, термін позики і підсумковий розрахунок, скільки потрібно буде повернути в кінці терміну.

При всіх очевидних плюсах є і недоліки мікрокредитів. Основним є процентна ставка, яка значно вище, ніж в банку, але це виправдано, адже клієнту доступний сервіс в будь-який час і в будь-якій точці країни, де є доступ до інтернету. Другий недолік це короткостроковість оформлення кредитів онлайн, але таку позику завжди можна пролонгувати.

Умови оформлення онлайн заявки

Позичальником, який може взяти кредит на банківську карту в системі eazycash повинен бути громадянином України віком від 18 до 65 років, який має постійну адресу реєстрації на території України, ідентифікаційний номер, паспорт, номер мобільного телефону та платіжну карту.
Умови заведення заявки прості: зареєструйтеся на сайті, виберіть суму та термін, на який бажаєте отримати кредитні кошти, заповніть анкету, верифікуйте банківську карту і відправте заявку на узгодження.

Яку суму можна взяти в кредит?

Перший кредит клієнт може оформити на суму до 3 000 грн скориставшись акційною відсотковою ставкою 0,01%. Наших постійних клієнтів ми намагаємося заохочувати, тому кредитний ліміт на кожний наступний кредит збільшується до 10 000 грн.
Але все ж, в більшості випадків сума кредиту, яку позичальник може отримати, буде залежати від його платоспроможності та кредитного рейтингу, які будуть оцінені автоматично нашою системою.

Кому видають онлайн кредити?

Кредитні організації відрізняються адекватним і лояльним ставленням до клієнтів, не вимагають довідок з місця роботи, офіційної зарплати, поручителів, закривають очі на погану кредитну історію.
Тому взяти кредит на банківську карту зможуть:
– офіційно безробітні
– студенти
– пенсіонери
– жінки в декретній відпустці
– безробітні.

Як повернути гроші?

Зручності нашого сервісу немає меж. Адже на сайті можна не тільки оформити, але й погасити заборгованість по кредиту. Клієнти все більше і більше прагнуть і переводять всі виплати через інтернет.
Існує кілька способів закриття боргу:
– через особистий кабінет на сайті найшвидший і надійний метод, гроші зараховуються миттєво
– за допомогою платіжних терміналів ПриватБанку.
– оплата кредитної заборгованості в відділеннях будь-якого банку України, вказавши реквізити компанії eazycash.
Важливо, погашайте кредит вчасно, не допускайте прострочень і нарахування пені.

3.3 Причини можливої ​​відмови в онлайн кредиті

Часто трапляється, що людина, якій дійсно потрібні кошти отримує відмову і для того щоб виправити ситуацію, необхідно знати чому відмовляють у кредиті.
При прийнятті рішення про видачу кредиту, враховується безліч чинників і якщо клієнту відмовили, то причина може бути в наступному:
– Погана кредитна історія
Невеликі затримки платежів зазвичай не стають причиною відмови. А якщо у вас були серйозні проблеми з погашенням кредиту, більшість банків не захочуть ризикувати і відмовлять у видачі кредиту.

– Відсутня кредитна історія
Бути першим хто позичить гроші новому клієнтові завжди ризик.

– Зміна документів

У тому випадку, якщо Ви недавно змінили паспорт, а інформація в кредитному бюро ще пов’язана зі старими документами.

– Низький кредитний рейтинг

Перед тим, як видати кредит, кредитори аналізують Вашу платоспроможність, яка розраховується на основі інформації про Ваш фінансовий стан. На прийняття рішення впливає і ряд суб’єктивних факторів. Їх сукупність в результаті і призведе до прийняття позитивного або негативного рішення

Штрафні санкції та пролонгація

Порушення термінів оплати позики може привести до негативних фінансових наслідків і вплинути на Ваш фінансовий рейтинг. У разі, якщо платіж не зробити вчасно, з моменту виникнення простроченої заборгованості, нараховується 1% в день додатково до ставки зазначеної у Вашому кредитному договорі.
Негативних наслідків краще уникнути, оформивши послугу пролонгації. Для цього позичальникам потрібно здійснити оплату заборгованості по відсоткам, які нараховані за користування кредитними коштами на поточний момент. Термін дії кредиту при пролонгації продовжується на кількість днів, на яке було здійснено первісне оформлення кредиту.

Ми цінуємо час і комфорт наших клієнтів, тому позичальник отримує гроші на карту за лічені хвилини без додаткових питань і перевірок. Наші постійні клієнти завжди можуть розраховувати на індивідуальну систему знижок за програмою лояльності і промокодом.

5/5 - (1 vote)