Dodam кредит в новому мфо

Додам – компанія, яка пропонує своїм клієнтам вигідні, прозорі умови на реалізацію таких кредитних програм, як видача грошей готівкою, автокредитування, кредит на придбання, ремонт чи будівництво житла, кредит на розвиток бізнесу.

Переваги кредитної компанії Dodam:

 • індивідуальні кредитні програми;
 • орієнтованість на довгострокову співпрацю;
 • процедура видачі кредиту займає трохи більше однієї години.

Конкурентні переваги та особливості компанії Додам:

 • застосування сучасних фінансових інструментів для Вас та Вашого бізнесу;
 • вигідні пропозиції;
 • прозорі програми кредитування;
 • надання позики для фізичних та юридичних осіб.

Вимоги для позичальників:

 • громадянин України віком від 18 років;
 • наявність мобільного телефону;
 • паспорт громадянина України та ІПН;
 • картка будь-якого банку України.

Умови для позичальників:

 • кредит по 0,01% нових клієнтів;
 • легка процедура подання заявки;
 • можливість пролонгації (продовження) кредиту;
 • можливість дострокового погашення позики;
 • 3 дні без штрафних санкцій у разі прострочення;

Часті запитання

Яку суму я можу отримати в ДОДАМ?

Максимальна сума кредиту в МФО ДОДАМ становить 6000 грн. Нові позичальники при першому зверненні можуть отримати до 6000 грн..

Який відсоток по кредиту в ДОДАМ?

МФО ДОДАМ видає позики під 1.90% на день. При цьому процентна ставка першої позики складає 0.01%.

Як увійти до особистого кабінету ДОДАМ?

Для входу в особистий кабінет у формі необхідно ввести свій номер телефону/e-mail і пароль. Якщо ви вперше користуєтеся послугами ДОДАМ, то вам потрібно зареєструватися.

Які вимоги до позичальника?

Позичальник повинен бути громадянином України віком від 21 років. Обов’язкова наявність паспорту або ID картки, ІПН, банківської картки, мобільного телефону та адреси електронної пошти.

Як увійти в особистий кабінет Додам?

Дорогий користувач сервісу Додам, особистий кабінет на нашому сервісі – це персональна захищена сторінка користувача. В особистому кабінеті ви можете відслідковувати інформацію по вашій заявці чи діючому кредиту. Редагувати вашу особисту інформацію та подавати заявки на кредити. Для реєстрації особистого кабінету потрібно при собі мати, лише мобільний телефон, паспорт, ІПН. Також вам знадобиться ваша особиста банківська картка, для зарахування бажаної суми.

Як увійти в особистий кабінет Додам

Залогінитись в Особистому кабінеті Додам досить просто. Що ми робимо?

 • Вводимо номер телефону, який ви вказували при авторизації на нашому сервісі в форматі +3806701111111
 • Введіть пароль та натисніть «Увійти»

Ось і все, для того щоб отримати плюсовий баланс від Додам, вам залишилось подати заявку!Як подати заявку на оформлення кредиту?

Дорогий користувач сервісу Додам, процес оформлення заявки на нашому сервісі максимально простий, і як правило займає не більше 10 хвилин.

Що ми робимо?

Вибираємо суму та строк кредиту.

Вибираємо суму та строк кредиту. На головній сторінці сервісу Додам, у верхньому правому куті ви побачите кредитний калькулятор. Оберіть необхідно суму (від 500 до 6 000 грн) та строк на який необхідні гроші (від 5 до 30 днів). Для цього переміщуйте повзунок кредитного калькулятора в право та ліво. Далі натискаємо кнопку «Отримати».Важливо: коли ви рухаєте повзунок, система миттєво обновляє сумму відсотків і день розрахунку по кредиту.

1. Реєстрація на сервісі Додам.

Що робимо?

 • Вказуємо особистий номер телефону в форматі +38 067 0111111, та натискаємо «Далі»Важливо: для продовження авторизації потрібно надати згоду на обробку персональних даний. Відмітку можна знайти під полем «Ваш номер телефону»На ваш телефон надійде смс повідомлення в якому 6 значний код, введіть його в спеціальне поле.
 • Придумайте пароль. Пароль повинен містити не менше 8 символіві містити букви (великі і малі) та цифри. Для запобігання отримання доступу сторонніми особами, радимо не вказувати своє ім’я, дату народження та іншу загально доступну інформацію – такий пароль легко зламати. Приклад надійного паролю Marake67 З цього моменту, для в ходу в особистий кабінет вам необхідно використовувати свій номер телефону та придуманий пароль.

2. Заповнити анкети.

Для продовження необхідно заповнити всі поля. При виникненні питань, наш співробітник завжди готовий допомогти 0 800 30 53 53.

Додам це новий і зовсім молодий сервіс, ми робимо все для того щоб максимально спростити процес заповнення даних в особистий кабінет.

3. Підтвердження заявки.

 • Перевірте суму та строк кредиту яку ви обрали на початку. На даному етапі досить легко змінити умови кредитування.
 • Під розрахунком необхідної суми, виберіть із списку «Ціль кредиту»
 • Додайте картку вашого банку для зарахування коштів.
 • Як що все вірно, натисніть кнопку «Отримати гроші».

4. Селфі з паспортом та підтвердження поштової скриньки.

Для запобігання шахрайства, та неприємних ситуацій з аферистами, нам потрібно впевнитись що саме ви оформлюєте дану заявку.

Для отримання кредитного договору необхідно підтвердити вашу електронну адресу.

5. Заповніть поле «Додаткова контактна особа».

6. Авторизація Bank ID.

Для проходження авторизації Bank ID НБУ:

 • Виберіть ваш банк зі списку та натисніть «продовжити»
 • Автоматично вас переведе на сторінку вашого банку
 • Банк відправить вам СМС, або запропонує пройти авторизацію в додатку

7. Підписання договору.

Для підписання договору вам необхідно натиснути кнопку «Згоден». На ваш телефон надійде текстове повідомлення із шести значним кодом. Даний код необхідно ввести в поле «Код з СМС».Чи можливо подати заявку в телефонному режимі?

Дорогий користувач сервісу Додам, нажаль всі заявки приймаються тільки на нашому сайті. Але наша служба підтримки готова допомогти вам, та пройти процес заповнення від початку і до кінця 0800305353Скільки часу розглядається заявка на кредит и як дізнатись результат?

Дорогий користувач, строк розгляду вашої заявки складає 10-15 хвилин для першого кредиту та до 3 хвилин для всіх наступних.

Якщо ви вперше подали заявку на отримання кредиту на нашому сервісі, розгляд такої заявки займає 15 хв. Всі наступні заявки погоджуються автоматично, в середньому час на прийняття рішення займає до 3 хвилин!На яку суму можливо оформити кредит?

Дорогий користувач, якщо ви завітали до нас вперше, тобто берете кредит в ДОДАМ перший раз, максимальна сума вашого займу не може перевищувати 6000 гривень. При постійному користуванні сервісом, і дотриманні строків виплат, сума займу може збільшуватись.На скільки днів можна продовжити кредит?

Дорогий користувач, продовжити кредит у сервісі онлайн кредитування Додам, можна на термін фактичного користування кредитом. Для цього вам необхідно просто сплатити вже нараховані відсотки на поточний день. Якщо ви отримали позику 01.09 строком на 30 днів, і 26.09 ви обираєте функцію пролонгації кредиту. Вам необхідно сплатити відсотки за фактичні дні користування(26днів), і ви отримуєте ще 26 днів пролонгації.Чи можна погашати кредит частинами?

Дорогий користувач, в співпраці з нами є величезний ряд плюсів, один з них – це те що ви можете погашати позику як вам заманеться, хоч по 10 гривень в день. Головне щоб до кінця строку позики ви погасили загальну суму кредиту.Моя заявка на кредит відхилена. Чи можна подати заявку повторно?

Дорогий клієнт, якщо вашу заявку відхиллено ви можете подати її ще раз, через 30 днів. Чому? Тому що кожен клієнт проходить перевірку нашою системою, і на прийняття рішення впливає безліч факторів. Для того щоб один із факторів змінився має пройти якийсь час. Додам – це зовсім молодий, впевнений у собі сервіс. Ми постійно вдосконалюємось для того щоб стати ще простішими, швидшими, та зручнішими.Де я можу оплатити кредит?

1. В особистому кабінеті (авторизуйтесь через номер телефону, ви потрапите на головну сторінку вашого кабінету, знайдіть кнопку «Кредити», та натисніть «Сплатити»)

2. На головній сторінці нашого сервісу кнопка «Сплатити»(Потрібно ввести номер телефону на який було оформлено кредит, та суму до сплати)

3. За банківськими реквізитами в будь-якому банківському відділенні:
ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «ВІВА КАПІТАЛ»
Код ЄДРПОУ 40860735,
Поточний рахунок:
UA UA343052990000026505001600770
в АТ КБ «Приватбанк» МФО 305299
Призначення платежу: “Погашення кредиту згідно договору”Чи потрібна застава чи поручитель?

Дорогий користувач, нашими правилами не передбачено кредитування в заставу чи за умовою поруки. Максимум що нам може знадобитися це додаткова контактна особа, на випадок якщо з вами відсутній зв’язок.Чи є можливість отримати кредит студенту чи пенсіонеру?

Позику на нашому сервісі може отримати громадянин України віком від 18 до 65 років включно.Навіщо прикріпляти фото з паспортом?

Дорогий користувач, фото з паспортом є дуже важливим, для запобігання шахрайських дій з боку третіх осіб з вашими документами.Який час надходження кредитних коштів на банківську картку?

Кошти на картку надходять за декілька хвилин, після підписання договору в особистому кабінеті.Як підписується кредитний договір?

Для того щоб підписати договір вам необхідно перейти в «Особистий кабінет», вкладка «Кредити», обираємо «Продовжити оформлення». Ознайомитись з договором, погодитись з правилами, та ввести код з СМС.Навіщо мені вводити E-mail?

На нашому сервіс E-mail є обов’язковим полем, для того щоб відправити вам кредитний договір, і він був у вас завжди під рукою.Як я можу вплинути на позитивне рішення?

Дорогий користувач, надання повної та достовірної інформації збільшує шанси на отримання позитивного рішення. Якщо у вас виникнуть питання при заповненні заявки. Наш контакт центр завжди вам допоможе 0800305353

FAQ

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серії ФК № 822 від 22.11.2016, видане Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг. Розпорядження Нацкомфінпослуг від 16.05.2017 року № 1714 “Про видачу Товариству з обмеженою відповідальністю “ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «ВІВА КАПІТАЛ” ліцензії на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів), а саме на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту. Безстроково. Документи за посиланням.

4.5/5 - (2 votes)