Де взяти гроші, якщо не дають кредит

Є три варіанти, де можна терміново взяти гроші, якщо банк не дає кредит: зайняти, заробити, щось продати

У кого позичити гроші?

1. Зайняти гроші у друзів

Позичити гроші можна у родичів, друзів або колег по роботі. Якщо склалася дійсно критична ситуація, наприклад, терміново потрібні гроші на лікування, тоді можна так:

 1. створіть групу в Viber; 
 2. додайте в неї всі контакти з телефонної книги;
 3. чесно розкажіть свою історію, чому Вам довелося звертатися за допомогою;
 4. вкажіть карту, на яку потрібно перевести гроші.

Не пишіть “Допоможіть, хто скільки може”. Людям соромно переслати занадто мало і шкода – занадто багато. Краще вказати конкретну суму “Якщо кожен перерахує по 30 грн, то я зможу вирішити свою проблему”. 

2. Зайняти гроші у начальника або на роботі

Якщо Ви працюєте на невеликому приватному підприємстві, попросіть начальника зайняти потрібну суму. Це можуть бути гроші в рахунок зарплати або авансу.

На деяких підприємствах можна взяти безвідсоткову позику, наприклад, 10000 грн на 6 місяців. Щомісяця із зарплати у Вас будуть вираховувати по 1700 грн, поки борг не буде погашений.

3. Зайняти гроші в мікрофінансової компанії

Якщо банки відмовляють через погану кредитну історію, звертайтеся в компанії мікропозик. Тут навіть з простроченням можна отримати до 5000 грн. Термінові онлайн кредити на карту видають Moneyveo, Dinero, MyCredit, Credit Plus.

Також можна отримати кредит готівкою в Ваша Готівочка, KF.UA, ШвидкоГроші, Бистрозайм. Для оформлення не потрібна довідка про доходи, знадобляться тільки дані паспорта та коду ІПН.

4. Зайняти гроші у приватної особи

Приватні інвестори дають кредити під розписку або під заставу нерухомості, авто. Найчастіше вони не співпрацюють з Бюро кредитних історій і тому отримати гроші можна навіть з негативною кредитною історією. Приватного кредитора шукайте на сайті OLX або інших дошках оголошень. Будьте обережні, якщо Вас просять внести передоплату – це шахраї.

Де терміново заробити гроші

1. Фізична робота

У великих містах простіше знайти підробіток, ніж в маленьких. Якщо гроші потрібні сьогодні, розглядайте варіанти заробітку з оплатою в цей же день:

 • Прибирання квартири, офісу.
 • Роздача листівок, проведення промоакцій.
 • Кур’єрська доставка (разова доставка документів, ліків, їжі).
 • Розбирання будинків, демонтажні роботи.
 • Допомога в перевезенні меблів.

2. Заробіток в інтернеті

Щоб заробляти в інтернеті потрібно мати певні навички: вміти писати тексти, обробляти фото або відео і т.д. Якщо Ви нічого цього не вмієте, тоді шукайте прості завдання:

 • набір тексту;
 • рерайтинг;
 • збір інформації в інтернеті (бази телефонів, компаній або сайтів);
 • кліки по рекламі, написання коментарів, перегляд відео.

Найпростіший вид заробітку – це перегляд і кліки по рекламі. Завдання можна знайти на сайті seosprint.net . Недолік у тому, що платять за таку роботу копійки і вона забирає багато часу.

3. Здати в оренду свій аккаунт Фейсбук

У кожного користувача Facebook є рекламний кабінет. Він потрібен для того, щоб рекламувати свої сторінки, послуги або товари. Якщо Ви не користуєтеся рекламним кабінетом, його можна здати в оренду і щомісяця отримувати від 300 грн до 100 доларів.

Ризики: якщо рекламодавець буде рекламувати заборонені тематики, то рекламний кабінет заблокують. Особистою сторінкою можна користуватися і далі, але Ви не зможете запустити рекламу, якщо знадобиться.

4. Заробити на партнерських програмах

Заробити 200-300 грн можна на партнерських програмах від компаній мікропозик. У Moneyveo, MyCredit, Dinero є акції “Приведи друга”. Якщо Ви вже брали кредит в цих компаніях, то можете порадити сервіс друзям, знайомим і після того як вони оформлять займ, Ви отримаєте винагороду.

Крім цього, є й інші партнерські програми: біля магазинів Розетка, Ельдорадо, Yakaboo. Можна рекламувати їх товари в соцмережах і отримувати комісію за кожну продаж. Правда, цей спосіб заробітку не підходить, якщо гроші потрібні прямо зараз, це більше для довгострокової перспективи.

Що продати?

1. Непотрібну меблі, техніку, речі:

 • старий письмовий стіл, комод, диван;
 • непотрібну газову плиту;
 • радянські книги;
 • неробочий телефон, монітор, комп’ютер на запчастини;
 • дитячий одяг, плаття, які Ви одягали один раз.

Виставити речі на продаж можна на сайті OLX, в групах типу Барахолка, на своїх особистих сторінках в соцмережах. Неробочу побутову техніку можна продати в майстерні по ремонту.

2. Антикваріат

 • Радянські фотоапарати.
 • Порцелянові статуетки і посуд з порцеляни.
 • Рідкісні монети СРСР , медалі, значки, купюри.
 • Ікони, церковне начиння.

Все це можна здати в антикварний магазин або продати скупникам старовинних речей на блошиному ринку.

3. Овочі, фрукти зі свого городу

Часто продають овочі, фрукти, консервацію. Можна вирощувати і продавати зелена цибуля, кріп, петрушку. На ринку доведеться заплатити “містове”, тому краще продавати на стихійних ринках.

4. Волосся

Якщо у Вас довгі і здорове волосся, їх можна дуже дорого продати. Волосся купують салони краси, часто можна побачити оголошення “Куплю волосся дорого від 10 000 гривень”.

5. Здайте в оренду інструменти

Дриль, перфоратор, газонокосарку, бензопилу і інші інструменти можна здати в оренду. Регулярно розміщуйте оголошення в інтернеті, зверніться до будівельників, можливо їм що то знадобиться.

Не робіть нічого безкоштовно, не віддавайте речі безкоштовно, навіть родичам. Якщо Ви погоджуєтеся щось робити безкоштовно, Ви економите гроші комусь, самі ж витрачаєте час і нічого не заробляєте.

4/5 - (1 vote)