Де взяти гроші, якщо всі відмовляють

Якщо терміново потрібні гроші до зарплати, скористайтеся послугами МФО, які надають можливість практично без відмови взяти кредит на карту. Для цього слід попередньо проаналізувати ті причини, на підставі яких мікрофінансові організації можуть відхилити заявку.

1.Взяти мікрокредит

Це дійсно найпростіший та найшвидший спосіб взяти гроші в борг, але мікрокредит виручить вас не на довго. Такий варіант найкраще підходить, якщо потрібно десь взяти до 20000 грн на короткий термін 3-10 днів. Невелику суму від 1000 до 5000 грн – можуть позичити навіть люди з боргами або поганою кредитною історією.

Якщо це ваше перше звернення за кредитом у МФО, ви можете скористатись акційними пропозиціями – взяти перший кредит без відсотків або зі знижкою на ставку.

Взяти гроші в борг онлайн можна до 30, і навіть до 45 днів, але ми не радимо цього робити, тому що короткострокова мікропозика під відсотки на довгий термін обходиться дуже дорого.

Ми рекомендуємо обирати лише серед перевірених компаній, які мають державну ліцензію на кредитні послуги. Так ви точно не станете жертвами шахраїв, які заманюють людей в западню і потім вимагають повертати непомірні суми.

все банки і мікропозики відмовляють

2.Оформити кредитну картку

Гроші можна отримати досить швидко – за 3-7 днів. Кредитна картка з лімітом буде найкращим варіантом, якщо гроші потрібні на термін до 3-х місяців. Можна уникнути нарахування відсотків, якщо не вийти за межі пільгового періоду картки. У будь-якому випадку відсотки будуть значно нижчими, ніж за мікрокредит.

Борг за кредиткою можна погашати поступово, або сплачувати лише відсотки, і тим часом шукати спосіб покращити власну ситуацію з фінансами.

Банки видають кредитні картки з лімітом до 100 000 грн лише людям з позитивною кредитною історією. Всім іншим або відмовляють, або пропонують незначну суму  від 500 до 10000 грн.

У вас вже є кредитка одного з банків, і за нею немає прострочених платежів? Сміливо звертайтесь в ще один банк за новою кредиткою, вам не відмовлять.Всі кредитні картки

3.Взяти кредит готівкою в банку

Якщо потрібно взяти гроші на довгий термін і на суму від 20000 до 100000 грн – краще звернутись до банку. Сучасні комерційні банки працюють швидко, рішення про кредит та гроші на карту можна отримати за 1 годину.

Готівковий кредит навіть до 100 000 грн можна взяти досить швидко, якщо підготувати довідки про доходи, про володіння нерухомістю, автомобілем, або знайти поручителів. Без довідки можна позичити гроші готівкою до 100 000 грн і навіть більше, але все залежить від вашого кредитного рейтингу.

Ще один безвідмовний варіант знайти гроші – взяти кредит під заставу нерухомості або автомобіля. Перевага такого кредиту – найнижча процентна ставка. Забезпечена заставою позика коштує дешевше, тому що кредитор перекладає ризики на клієнта.

Чому банки та МФО можуть відмовити у видачі кредиту?


Потенційні позичальники можуть отримувати відмови від банків з таких причин:

Обмежена зарплата заявника: Якщо сума вашого доходу обмежена, це може призвести до відмови в кредиті. Кредитори зазвичай оцінюють здатність заявника повертати позику, і невелика зарплата може розглядатися як ризик невиплати.

Негативна інформація в зовнішніх джерелах: Іноді кредитори використовують зовнішні джерела для оцінки ризику, і наявність негативної інформації там може вплинути на рішення.

Запит на велику суму: Якщо запитуєте велику суму, яка не відповідає вашому доходу чи фінансовому стану, це може бути підставою для відмови.

Погана кредитна історія: Якщо у вас є пропущені платежі, заборгованості чи інші негативні записи в кредитній історії, це може стати причиною відмови. Кредитори ставляться до ризику невиплати дуже серйозно, і погана кредитна історія може суттєво ускладнити отримання кредиту.

Відсутність документів: Якщо ви не надали всю необхідну документацію або надали неповну чи неправдиву інформацію, це може бути підставою для відмови. Кредитори потребують достовірні дані для оцінки вашої кредитоспроможності.

Велика кількість інших активних кредитів: Якщо у вас вже існують інші активні кредити, це може вплинути на вашу здатність виплачувати новий кредит. Кредитори можуть перейняти зацікавленість у відсотках та ризику, пов’язаному з такою ситуацією, що може призвести до відмови.

Завжди розумійте, що кредитори оцінюють ризики та здатність повертати позику на основі різноманітних факторів, і багато з цих факторів може вплинути на рішення про видачу кредиту.