Кредит онлайн через Дія

Багато популярних українських МФО вже пропонують оформлення позики за допомогою BankID. Тепер можна отримати кредит онлайн на карту через сервіс державних послуг “ДІЯ”.Суть в тому, що при реєстрації на сайті компанії не доведеться заповнювати детальну форму з персональними даними. Всі відомості будуть перенесені з програми автоматично. Кому підходить кредит онлайн через ДІЯ, і які нюанси його отримання – читайте далі.

Дія — мобільний застосунок, вебпортал і бренд цифрової держави в Україні, розроблений Міністерством цифрової трансформації України. Дію було вперше презентовано у 2019 році й офіційно запущено у 2020 році.

кредит на карту онлайн через сервіс ДІЯ

Завдяки інтеграції з застосунком “Дія” тепер будь-який користувач з України може пройти верифікацію (KYC) в МФО менше, ніж за 1 хвилину. Зазвичай ця процедура вимагає заповнення анкети, сканування документів та певного часу на перевірку. Завдяки “Дії” для користувачів верифікація буде проходити значно швидше та зручніше.

ДІЯ – офіційна державна система, яка застосовується для ідентифікації користувачів. Окремо проходити тут реєстрацію немає необхідності, достатньо мати рахунок в одному з підключених до системи банків (сьогодні це Монобанк, Приватбанк та багато інших). Технологія з’явилася порівняно недавно і вже активно використовується в сфері кредитування.

Як це працює?

Для авторизації вам необхідно підтвердити свою особу. Ви можете зробити це декількома способами: за допомогою системи ID.GOV.UA, застосунку Дія або особистого ключа.

Це спосіб підтвердження особи за допомогою вашого банку.

Що таке електронний підпис та як підписувати документи онлайн?

Електронний підпис – це електронні дані, які забезпечують цілісність документів та ідентифікують особу. Зокрема, за допомогою них ви можете підписати документи онлайн на порталі Дія.

Як оформити онлайн кредит через Дію?

Оформити кредит через Дія можна не покидаючи дому, невитрачаючи часу на заповнення кредитної заявки в мікрофінансової організації. 
Для цього необхідно:

  1. Виберіть МФО, що видає кредити через ДІЯ

  2. Оберіть параметри онлайн кредиту

  3. Зареєструйтесь в особостому кабінеті у вибраній МФО

  4. Подати заяву. 

    У разі ухвалення позитивного рішення потрібно буде підписати договір та дочекатися видачі коштів.

Також, не варто брати кредит без необхідної потреби. Кредитні кошти потрібно повертати зі збільшеними відсотками, що може призвести до додаткових фінансових проблем у майбутньому. Важливо бути відповідальним та розсудливим при використанні кредитних послуг.