Кредит через BankID

Вам доступні всі поточні пропозиції з отримання кредиту на картку з використанням авторизації через BankID. Швидке розглядання заявки і прийняття рішення за 5 хвилин. За допомогою нашого сайту ви зможете підібрати найвигідніші умови для онлайн займів.

ЛОГОНАЗВА
манівеоMoneyveo ОФОРМИТИ
creditplus-mini_0-1CreditPlus ОФОРМИТИ
Credos надання онлайн позик в Україні.Credos ОФОРМИТИ
слон кредит найкраща мфо УкраїниSlonCredit ОФОРМИТИ
BitCapitalBitCapital ОФОРМИТИ
Селфи кредит на картуSelfiCredit ОФОРМИТИ
sgroshi-minShvidko Groshi ОФОРМИТИ
leokit кредитLeokit
creditkasaCreditKasa ОФОРМИТИ
e-groshiEgroshi ОФОРМИТИ
prosto credit mfoProsto Credit ОФОРМИТИ
справжній кредит онлайнCrediSend ОФОРМИТИ
mycreditMyCredit ОФОРМИТИ
Avans creditAvans Credit ОФОРМИТИ
soscreditSOSCredit ОФОРМИТИ
credit7Credit7 ОФОРМИТИ
kachajKachayGroshi ОФОРМИТИ
alexcredit ukraine mfoAlexCredit ОФОРМИТИ
ClickcreditClickcredit ОФОРМИТИ
money4youMoney4you ОФОРМИТИ
додам кредит в мфоDodam ОФОРМИТИ
МФО FinbarFinbar ОФОРМИТИ
tengoTengo ОФОРМИТИ
miloanMiloan ОФОРМИТИ
ewacashEwaCash ОФОРМИТИ
tvoya_pizika-Твоя Позика ОФОРМИТИ
aviriacreditAviraCredit ОФОРМИТИ
Lovi Leve ОФОРМИТИ
Finsfera MFOFinsfera ОФОРМИТИ
ІзікешEasy Cash ОФОРМИТИ
clyCly ОФОРМИТИ
мікрокеш кредитMicrocash ОФОРМИТИ
Avans creditStarfin ОФОРМИТИ
procent mfoProcent ОФОРМИТИ
KLTKreditKLTKredit ОФОРМИТИ
Pango logoPango ОФОРМИТИ
First creditFirst ОФОРМИТИ
TrebaCreditTreba Credit ОФОРМИТИ
онлайн кредит на карткуCreditmax ОФОРМИТИ
моней топMoneytop ОФОРМИТИ
лімон кредитLimon ОФОРМИТИ
монто кредитМонто ОФОРМИТИ
каштан кредитCashtanCredit ОФОРМИТИ

Як формити кредит через BankID? 

BankID – це спосіб електронної верифікації громадян через банк. Технологія відносно нова, але вже стала стандартом для більшості банків та МФО України. Як і електронний цифровий підпис, вона дозволяє віддалено отримати фінансові послуги в тому числі і онлайн кредити. Процедура не відніме у вас багато сил і часу.

Ваш ID Banking можна прирівняти до паспорта чи іншого ідентифікатора, і ви можете як ідентифікувати себе, так і підписати з ним договір.

Переваги оформлення кредиту через BankID

Щоб отримати мікропозику через Банк ID, буде потрібно мінімум документів і часу. Вам не потрібно їхати до відділення або офіс, подати заявку можна онлайн. 

Переваги, які ми гарантуємо кожному клієнту:

 • достовірність інформації, отриманої з бюро кредитних історій;
 • надійний захист доступу до особистої інформації;
 • якість і безпеку даних контролюється державою;
 • можливість подати заявку на позику 24/7; 
 • висока швидкість оформлення і прозорість умов;

Серед плюсів можна виділити відсутність необхідності надавати поручителів і заставне майно. Ви просто заповнюєте анкету, проходите ідентифікацію через BankID і отримуєте гроші на банківську карту. Весь процес займе у вас не більше півгодини. А якщо ви вже зареєстровані в системі – п’яти хвилин. Просто увійдіть і подайте заявку!

При першому зверненні можна взяти онлайн кредит через Banking ID на суму від 500 до 3000 грн. Для нових клієнтів, незалежно від кредитної історії, діє найкраща кредитна ставка – 0,9%. Постійні позичальники, які належно виконують умови договору, також отримують вигідну ставку. Для інших відсоток по кредиту може скласти до 1,99%.

Процедура оформлення позики через банк ID в МФО

З метою економії часу та підвищення рівня безпеки, мікрофінансові компанії в Україні додали нову функцію – безпечну реєстрацію через банк ід. Щоб взяти кредит онлайн через BankID, достатньо кількох хвилин. Не варто хвилюватися про конфіденційність даних. Доступ до них захищений так само надійно, як і до фінансових коштів. Процедура оформлення заявки зрозуміла на інтуїтивному рівні.

Скористатися цим методом зможуть всі українці, які мають біометричні документи – ID-карту і закордонний паспорт. Для цього їм потрібно встановити додаток «Дія» на свій смартфон і верифікувати для отримання цифрового паспорта або закордонного цифрового паспорта за допомогою системи BankID НБУ.

Наступні дії:

 1. Скористайтеся полем входу через BankID в формі реєстрації.
 2. Виберіть свій банк і виконайте стандартний вхід в систему: введіть логін, пароль і код підтвердження. Інформація з Особистого кабінету автоматично буде перенесена в вашу анкету. Цей етап займає не більше 5 хвилин.
 3. Щоб перейти далі, уважно перевірте повноту особистих даних і відсутність помилок. Доповніть інформацію, якої бракує і виправте наявні неточності. При проходженні ідентифікації особистості, ви автоматично надаєте згоду на обробку персональних даних.

Далі потрібно вказати суму і термін, на який ви хочете оформити кредит. Нові клієнти кредитуються на кращих умовах і отримують мінімальну процентну ставку. Після отримання позики, ви стаєте нашим клієнтом і можете в будь-який час скористатися особистим кабінетом. У ньому розташована інформація щодо залишку боргу, відсотків, пролонгацій і т.д.

Які документи потрібні для оформлення позики

Щоб отримати в борг грошові кошти, необхідно всього два документи:

 • паспорт громадянина України;
 • ідентифікаційний код.

Якщо даних немає в системі банку, вкажіть їх самостійно. А саме: серію, номер паспорта, податковий номер і т.д. Також система попросить вас прикріпити фото документів. Цього цілком достатньо для МФО, щоб задовольнити ваш запит. Не потрібно їхати до відділення, пред’являти документи особисто. Довідка про доходи, склад сім’ї або реєстрації шлюбу також не потрібні. У цьому полягає наша перевага перед банками та іншими організаціями.

Головні переваги – це надійність, доступність, простота і швидкість:

 • Після верифікації особистості на кредит через BankID вам не потрібно буде завантажувати скановані копії документів в систему, кількість полів в анкеті зменшиться.
 • Зменшується час розгляду заявки і збільшуються шанси на схвалення позики.
 • Передача даних регулюється стандартами НБУ і є надійною, персональні дані клієнта не передаються стороннім особам і не можуть бути загублені.

Bank ID – це сервіс підтвердження особи через українські банки. Він дозволяє ідентифікувати клієнта онлайн під час реєстрації, підписання документів або при замовленні товарів/послуг. Клієнт сервісу Bank ID отримує змогу підписувати документи та реєструватися онлайн за допомогою своєї банковської картки.

Верифікація клієнта на вашому ресурсі з гарантією достовірності при реєстрації, замовленні послуги та отримання згоди при формуванні запиту.

 • через банк, в якому клієнт обслуговується
 • за допомогою ЕЦП (електроний цифровий підпис)
 • за допомогою IDcard (пластиковий паспорт України)

Верифікація клієнта за допомогою BankID через банк нічим не відрізняється від перевірки документів в банках в очному режимі. Доступ до клієнтських даних захищено так само надійно, як доступ до грошей (через інтернет-банк).

Для того, щоб оформити кредит онлайн через BankID, Вам потрібно:
У Вас є банківська картка українского банка
Ви — громадянин України
Мобільний телефон
Комп’ютер / Гаджет та Інтерне

Взяти гроші в кредит швидко допоможе BankID

Як це працює?

1) Громадянин обирає на державному сайті «Увійти через BankID».
2) У вікні, що відкрилося, обирає свій банк.
3) У наступному вікні він бачить, яку інформацію про нього буде передано відповідному сайту. Підтверджує згоду введенням логіна та пароля свого інтернет-банку.
4) Вводить SMS-пароль (для деяких банків другий етап авторизації може відрізнятися).
5) Банк передає державному сайту необхідну інформацію (наприклад, П. І. Б. і скановану копію паспорта).

BankID – це не новинка в світі технологій. Системою вже давно користуються в Латвії, Естонії, Фінляндії, Швеції. Тому ми можемо запозичити європейський досвід, гарантуючи для себе комфорт і безпеку використання будь-яких фінансових продуктів.