Cashrush знайдемо найдешевший кредит на ринку

Що потрібно зробити для отримання кредиту?

Виберіть для початку бажану суму та термін. Після чого- натисніть кнопку «отримати гроші». Вас буде перенаправлено до короткої заявки на кредит, де вам необхідно ввести свої дані. Сервіс вивчить ваші дані і складе індивідуальний алгоритм пошуку підходящих пропозицій по кредиту.

Отримайте кредит на картку в Інтернеті

Кілька хвилин на реєстрацію та гроші у Вас на банківській карті
У вас несподівані витрати? Cashrush створений для того, щоб допомогти вам!

Знайдемо найдешевший кредит на ринку

Ми в Cashrush завжди намагаємося пропонувати клієнтам найкращі ціни на ринку! Наш сервіс підбирає найвигідніші пропозиції від кредитних організацій в Україні.

  • Серед них – кредити онлайн на карту під 0,01%.
  • Як правило, такі пільги надаються клієнтам, які вирішують взяти позику вперше.Title for This Block

Територія надання позики- вся Україна!

Кредит онлайн на карту в Україні завдяки роботі нашого сервісу тепер доступний в будь-якому регіоні країни.

  • Серед них – кредити онлайн на карту під 0,01%.
  • Як правило, такі пільги надаються клієнтам, які вирішують взяти позику вперше.Title for This Block

Чи можна оформити онлайн позику на карту вночі?

Так, наш сервіс працює 24/7. Для цього достатньо мати доступ до інтернету. Однак сам процес укладення договору з конкретним МФО буде залежати від графіка його роботи, а також від того, чи обробляються заявки вручну або автоматично.В даний час багато мікрофінансових установ надають онлайн позики на карту цілодобово, без дзвінків оператора.

Чи можна отримати кредит, якщо у мене зіпсована кредитна історія?

Так, можна. Як правило, для цього потрібно при подачі заявки чесно і детально вказати, коли був взятий кредит, і з яких причин він не був погашений вчасно. З поганою кредитною історією простіше взяти гроші в кредит в МФО. Однак слід пам’ятати, що в даному випадку це буде мінімальна сума з максимальною відсотковою ставкою і на короткий термін. Своєчасно повернувши борги, в подальшому ви зможете розраховувати на більш лояльні умови кредитування – низьку процентну ставку, тривалий термін і більшу суму можливої позики.

Чи можу взяти відразу кілька кредитів?

Так, якщо подавати заявки в різні МФО.

Які обов’язкові вимоги до позичальників?

Обов’язкові: паспорт громадянина України, наявність діючого телефонного номеру оператора мобільної мережі, повнолітній вік та банківська картка.

Як дізнатися, чи погоджена моя заявка?

Це залежить від політики конкретного МФО. Зазвичай приходить повідомлення на електронну пошту або СМС. Також при наявності особистого кабінету відповідь буде показана там.


Ваша оцінка: