BestChange – це безкоштовний Інтернет-сервіс, що допомагає знаходити обмінні пункти

www.bestchange.ru

BestChange – це безкоштовний Інтернет-сервіс, що допомагає знаходити обмінні пункти з найбільш вигідними обмінними курсами. 

Дивіться також інші відео-ролики про проект BestChange від наших користувачів на YouTube .

За допомогою BestChange ви зможете не тільки порівняти умови різних обмінників і вибрати серед них найвигідніший, але і підібрати обмінні пункти для подвійного обміну , якщо пряма конвертація між валютами зараз неможлива.

BestChange стежить за станом обмінних пунктів, а користувачі можуть залишати відгуки про їхню роботу, що зводить ризик шахрайства до мінімуму.

Якщо ж вам не вдасться знайти обмінник з відповідними умовами, підпишіться на оповіщення – як тільки він з’явиться, ми відразу ж вас повідомимо.

Крім того, в системі BestChange є калькулятор для розрахунку підсумкової суми, детальна статистика зміни курсу за різні періоди (день, тиждень, місяць або рік), а також клієнтську програму BestMonitor, яке дублює основні функції веб-інтерфейсу.

Ми завжди відкриті для співпраці. Власники обмінних пунктів можуть ознайомитися з умовами включення своїх обмінних пунктів в рейтинг BestChange. Будь-який користувач може вступити в нашу партнерську програму і заробляти гроші залученням нових клієнтів на наш сайт.

Д

3/5 - (2 votes)