5 цікавих карток від невеликих банків

Варті уваги платіжні картки, про які мало хто знає

Більшість клієнтів, як правило, користується платіжними картками великих відомих банків. Адже що більший банк – то більші його рекламні бюджети. Він може розповісти про свої продукти з білбордів, телеекранів, радіоприймачів. Але в Україні є і невеликі банки, для яких це недозволена розкіш. І у них теж є картки, цікаві, але про них багато хто не знає. mfo24 розповість про п’ять цікавих платіжних карток від невеликих банків.

Картка «Відсоточка» від Глобус Банку

Донедавна «Відсоточка» була однією з найбільш затребуваних карток серед досвідчених «картярів». Її головним козирем були 17% річних на залишок власних коштів. Зараз банк зрізав ставку майже вдвічі – до 9%. Проте, у картки ще залишилися переваги і своя армія власників.

Оформлення «Відсоточки» і річне обслуговування – безкоштовні. При бажанні можна підключити СМС-інформування, яке обійдеться лише в 7 гривень на місяць. По ній немає незнижуваного залишку. Варто, щоправда, відзначити, що картка «заточена» виключно під безготівкові розрахунки. Зняття готівки навіть в касі банку – з комісією 1% + 10 гривень. Стільки ж доведеться заплатити при знятті готівки в банкоматах інших банків.

Кредитна картка Sportbank

Картка для тих, хто не уявляє свого життя без спорту. Розраховуючись нею в спортивних магазинах, спортклубах, секціях, студіях танців, а також оплачуючи заняття боулінгом і більярдом, можна заробляти 10% кешбеку. Ще одна унікальна фішка – мотивуюча реферальна програма. Чим більше друзів клієнт залучить у банк, тим більше заробить за кожного «новачка»: за перших двох платять по 55 гривень «брудними» (з вирахуванням 18% прибуткового податку і 1,5%), за третього – вже 65 гривень, за шостого – 75. Починаючи з 51-го залученого – по 105 гривень за кожного.

Кредитна картка «One» Банку Конкорд

Ця картка могла б стати однією з найпопулярніших в країні, якби відділення Concorde Bank були в кожному обласному центрі. Тому що вона поєднує в собі низку достоїнств і переваг:

  • 8% на залишок на картці від 100 грн;
  • кешбек 1% на бонусний рахунок з будь-якої покупки карткою;
  • безкоштовний випуск та обслуговування;
  • можливість розрахунків за допомогою PayPass, Google Pay або Apple Pay;
  • зарахування коштів на картку без комісії.

Може використовуватися і як кредитна, і як дебетова.

Кредитна картка «Unex Сard» від Юнекс Банку

Досить цікава картка. Особливо з точки зору кешбеку. Щомісяця банк дає на вибір 5 категорій покупок, з яких можна вибрати одну і отримувати кешбек до 25%. Якщо ви офіційно працевлаштовані, то цілком реально відразу отримати кредитний ліміт до 100 000 гривень. Заявку на картку можна оформити на сайті банку, а по сам пластик доведеться під’їхати до відділення. Картка видається громадянам у віці від 21 до 65 років.

Картка «Найкраща» від Аккордбанку

«Найкраща» цікава в якості кредитної, так і дебетової картки. При зберіганні на ній власних коштів можна отримувати 10% річних, що сьогодні дуже навіть непогано. Немає зайвих своїх? Можна з вигодою використовувати кредитний ліміт від банку. Щомісяця можна вибирати 2 з 5 категорій покупок, за якими можна заробляти кешбек, витрачаючи кредитні кошти. Його розмір може доходити до 20%.

Правда, за оформлення картки доведеться викласти 150 гривень.

Ваша оцінка: