Єдиний реєстр боржників по кредитам безкоштовно

Як дізнатись борги людини?

Шукаємо борги у відкритих та публічних базах. Введіть прізвище ім’я по батькові, виберіть область проживання людини (якщо бажаєте) та натисніть Знайти. Сервіс знайде публічні борги людини.

Борги шукаємо в Єдиному реєстрі боржників, Автоматизованій системі виконавчих проваджень, в реєстрі “Інформація про суб’єктів господарювання, які мають податковий борг”, судових засіданнях та інших базах даних.

Зверніть увагу, у нас немає приватних боргів та сум боргів – ці дані конфіденційні, їх публікація і розповсюдження заборонені законами України. Суми аліментів та кредити перед банками доступні тільки їх власникам.

В яких базах ви шукаєте борги? В яких реєстрах знаходяться боржники?

Єдиний реєстр боржників – в цьому реєстрі є відомості про прострочені аліменти, не сплачені вчасно штрафи, не сплачені вчасно кредити та податки, боржники державі, стягнення коштів, конфіскація майна, виселення тощо.

Автоматизована система виконавчого провадження (скорочено АСВП) – в базі є всі виконавчі провадження, навіть архівні. В реєстрі зазначені дані двух сторін: кредиторів та боржників. Ви побачите хто вчасно не сплатив борг та кому.

Реєстр “Інформація про суб’єктів господарювання, які мають податковий борг” – знаходяться відкриті податкові борги ФОПів та юридичних осіб. Наш сервіс зберігає архівні дані податкових боржників.

Стан розгляду судових справ – це дані судових засідань. Ви дізнаєтесь, якщо людина була учасником судових засідань (дані доступні тільки з 2015 року). Наприклад, це можуть бути суди з фінансовими установами або кредиторами, суди про аліменти, дорожні пригоди, банкрутства та інші.

Реєстр нерухомості – в реєстрі ви побачити, якщо квартира або дім в іпотеці, на нього накладений арешт або інші види обтяжень. Дані про нерухомість доступні з 2003 року.

Що буде, якщо я потрапив до реєстру боржників?

Якщо ви потрапили до реєстру боржників, на вас можуть бути накладені заборони та обмеження, зокрема: заборона на відкриття нових рахунків у банку, заборона на виїзд з країни, нотаріуси не зможуть здійснювати угоди продажу чи купівлі майна, блокування банківських рахунків та автоматичне списання боргів тощо.

3/5 - (1 vote)