На що звернути увагу при оформленні кредиту під 0%

Останнім часом в Україні з’являється більше компаній, які пропонують кредит під 0 відсотків на карту. Безпроцентні позики видають Moneyveo, Бистрозайм, Компаньйон Фінанс, CCloan і інші компанії. У чому підступ, безпроцентні кредити це розвод чи ні?

 Щоб не бути обдуреним, перед оформленням кредиту під нуль відсотків рекомендуємо звернути увагу на наступні пункти:

 1. Хто може отримати позику без відсотків

Акції зі зниженими ставками проводяться тільки для нових клієнтів, тобто для тих, хто раніше не оформляв кредит в даній компанії. Якщо Ви вже отримували мікропозик, наприклад в Moneyveo, то при повторному зверненні для Вас буде діяти стандартна процентна ставка. Але Вам ніхто не забороняє взяти перший кредит під 0% в Бистрозайм , Dinero , CCLoan  або іншої компанії.

  2. Яку суму дають під 0%

 Зазвичай для нових позичальників при першому зверненні діють обмеження по сумі. Ви можете розраховувати на ліміт від 500 до 3000 грн. Буває таке, що в перший раз Ви можете отримати до 3000 грн, але під 0% – тільки 1000 грн, тобто якщо Ви візьмете кредит 2500 грн, то на 1500 грн нараховуватиметься стандартна ставка 1,5-2% в день.

 3. Який термін кредитування

 Рекомендуємо звертати увагу на терміни кредитування, наприклад, Ви взяли нульовий кредит на 30 днів, а виявиться, що без відсотків тільки перші 5-10 днів. Наприклад, кредит під 0 відсотків в Бистрозайм тільки на 16 днів, в SOS Credit – до 10 днів, в KF – до 15 днів. Виходить, що в перші дні відсотки не нараховуються, а потім діє стандартна ставка. Для порівняння, в Moneyveo перший кредит під 0% можна взяти на термін до 30 днів.

 4. Чи є додаткові комісії

 Уточнюйте чи є додаткові комісії по кредиту. Вам можуть обіцяти гроші з стандартної ставкою 0,01%, але додатково є ставка за користування в розмірі 1,9% в день. Таким чином Ви платите 19,1 грн в день за кожну 1000 грн.

 5. Дізнайтеся суму повернення в особистому кабінеті

 При заповненні заявки на кредит в особистому кабінеті будь-якої компанії вказана сума Вашого позики, термін кредитування і розмір переплати. Якщо Вас все влаштовує, тільки тоді підтверджуйте заявку.

 У чому вигода компанії давати гроші безкоштовно

 При реєстрації на сайті потрібно заповнити багато полів з даними про себе. При наступних зверненнях, щоб отримати новий кредит, Вам достатньо вибрати суму і термін, більше нічого заповнювати не потрібно, рішення про видачу грошей приймається автоматично за 5 хвилин. Але при цьому процентна ставка буде вище. Таким чином, компанія отримує нових клієнтів, адже багатьом буде просто лінь звертатися в іншу компанію, знову заповнювати всі дані і чекати поки схвалять займ.

5/5 - (1 vote)