Кредит без перевірки кредитної історії: Позика на картку без перевірок в Україні

Як отримати миттєву позику на картку без перевірок цілодобово?

Будь-яка кредитна організація завжди перевіряє кожного клієнта, перш ніж видати йому кредит (навіть якщо мова йде про зовсім невелику суму на мінімальний термін). Однак складність і тривалість перевірок в різних компаніях може відрізнятися. Наприклад, банки – можуть розглядати заявку кілька робочих днів, і вимагати немаленький пакет документів, навіть якщо мова йде про маленький споживчий кредит.

Чому багато клієнтів хочуть отримати кредит на картку без перевірок?

Причини такі:

 • перевірки займають додатковий час (а в деяких ситуаціях гроші потрібні терміново);
 • для перевірок треба надавати більше документів (а значить – витрачати більше часу на їх збір);
 • не всім подобається сам факт пильної уваги з боку кредитної організації – багато хто хоче якомога швидше закінчити з оформленням і отримати гроші.

В яких компаніях можуть видати кредит без перевірок?

Якщо Вам потрібен кредит без перевірок, виданий максимально просто і швидко – в банк звертатися точно не варто. Там майже напевно зажадають довідку про доходи, причому навіть якщо мова йде не про іпотеку (на велику суму), а про невеликий споживчий кредит. До того ж Вам обов’язково доведеться витрачати час і сили на те, щоб особисто сходити до найближчого відділення банку – оскільки при першому зверненні вони не видають гроші в онлайн-режимі. І робити це доведеться тільки в робочий час.

Всіх цих мінусів немає у мікрофінансових організацій. Ми видаємо кредити набагато простіше і швидше, не вимагаючи довідку про доходи, працюємо цілодобово, і все оформлення у нас проходить через сайт – тобто Вам не знадобиться нікуди ходити.

Умови, на яких можна взяти кредит онлайн без перевірок

У нашій МФО можна отримати кредит без перевірок на суму до 10 000 грн. Щоб стати нашим клієнтом – Ви повинні бути громадянином України віком від 18 років, мати паспорт та ІПН, і не мати прострочень по іншим відкритим кредитами (якщо вони у Вас є на момент подачі заявки).

Що знадобиться крім документів:

 • email;
 • мобільний номер (на рахунку повинно вистачити грошей на відправку 2 СМС);
 • Інтернет (вся процедура проходить онлайн);
 • карта будь-якого банку України з хоча б 1 грн на рахунку (не менш), видана на Ваше ім’я.

Як оформити кредит без перевірок?

Пояснюємо покроково:

 1. Реєструється аккаунт на нашому сайті. Для реєстрації використовуйте Ваш мобільний номер.
 2. Увійдіть в створений особистий кабінет. Через нього можна отримувати нові кредити, погашати відкриті, бачити по ним інформацію (суму, дату закінчення), і швидко зв’язатися з техпідтримкою.
 3. Заповніть анкету. Будьте уважні і не допускайте помилок – інакше їх доведеться виправляти. Це не критично, але зайві хвилини витратите.
 4. До анкети прикріпіть фото (можна навіть на смартфон або веб-камеру ноутбука) або скани паспорта та ІПН.
 5. Заповніть дані своєї карти. Перед її прив’язкою перевірте, щоб з неї і на неї були відкриті онлайн-платежі. Зробити це можна в онлайн-банкінгу, в особистому кабінеті.
 6. Створіть заявку на отримання кредиту.

Тепер доведеться трохи (до 20-30 хвилин максимум) почекати. При першому зверненні ми перевіряємо Ваші документи (чи немає на знімках слідів редагування) і Вашу кредитну історію. З другого і в усі наступні рази рішення буде прийматися ще швидше.

Відповідь до схваленої сумою прийде Вам в СМС (деяким клієнтам в перший раз ми схвалюємо менше, ніж вони запитують). Тепер залишається останній крок: відправити СМС-код, який підтверджує оформлення кредиту. Він замінює підпис від руки на документі, і має таку ж юридичну силу. Як тільки відправите СМС-код – ми відправляємо гроші на прив’язану карту.

Приклад розрахунку акційного кредиту

Щоденна процентна ставка = 0,01%

Річна процентна ставка (APR) = 3,65%

Сума кредиту = 1000,00 грн

Термін кредиту = 10 днів

Відсотки за 1 день = 1000,00 грн * 0,01 / 100 = 0,10 грн

Відсотки за 10 днів = 0,10 грн х 10 днів = 1,00 гр

5/5 - (1 vote)